2733
2734
عنوان

اون هایی که دوستیشون به ازدواج ختم شده😍 بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1089 بازدید | 95 پست

منم اذيتش ميکردم  

يهو ميدي ده تا پيام ميداد من جواب نميدادم ميگفت عشقم ترو خدااا مگه چيکار کردم جواب بده اگه اشتباهي کردم غلط کردم و .... 

منم يکم عذاب وجدان ميگرفتم ک چرا ج نميدادم

واسه فندق تو دلم دعا کنيد لطفا❤پسرم و باباش دنيااااامن❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واسه منم به ازدواج ختم شد کلا همیشه بحث داشتیم بیشتر سر سیگارش..همیشه ام من جیغ جیغ میکردم یمدت همو ...

خوشبخت باشید عشقتون پایدار

من از این ناراحتم که شوهرم قشنگ منطقی و با عشق حرف میزده اما من واویلا😥😥😥😥😥😥😥

دعوا و اذیت کردن ها فقط از طرف من بوده😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

men onsuz  O,mensiz   Qala bilmez
2731
خیلی سخته کنار یکی دیگه باشی ودلت یه جای دیگه باشه از همه بدتر اینه که کنار یکی دیگه باشی و ببینیش ا ...

عزیزم 

گاهی ،،،ایجاد تغییر و رسیدن روزهای خوب مستلزم تجربه های تلخ است...☺

اوایلش عاشقانه بود بعدش جنگ بود ما بین جنگمون مزدوج شدیم

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست
2738
اوایلش عاشقانه بود بعدش جنگ بود ما بین جنگمون مزدوج شدیم

دقیقا دیوانگی هایه منم از اونجا شروع شد که میگف باید صبر کنی تا شرایطو جور کنم بیام خواستگاری😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

چه خوشی بابا درسمو تموم کردم از بیکاری صب تا شب همش درو دیوارو نگاه میکنم ، کسی هم ندارم باهاش ازدوا ...

عزيزم الان اگر از صبح تا شب بيكارى غمى جز ازدواج ندارى اما ازدواج ك كنى از شب خواستگارى هزارتا فكر ميوفته تو سرت چطورى رفتار كنم مادرشوهر بدش نياد خواهرشوهر بهش برنخوره شوهرم دلخور نشه فلانى پشت سرم حرف زده مادرشوهرم پسرشو پر كرده بى پوليم قرض و قسط داريم ماشين خرابه خونه نداريم اجاره خونه عقب افتاده بچمون مريضه پوشك گرون شده بيمه نيستيم پول دكتر ازاد رو نداريم....

بسه يا بازم بگم؟؟؟؟؟

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔

اره

تازه میشینم گریه میکنم میگم دلم برااون روزا تنگ شده یادش بخیر😐😂

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐
عزيزم الان اگر از صبح تا شب بيمارى غمى جز ازدواج ندارى اما ازدواج ك كنى از شب خواستگارى هزارتا فكر م ...

منم دوساله ازدواج کردم 

الان میگم کاش یکم صبر میکردم و ب حرف عشقم گوش میدادم

2706