2733
2734
عنوان

دوستان خیاط بیاین

46 بازدید | 5 پست

چجوری خیاطی یاد گرفتین ؟

من خیاط خوب کم سراغ دارم

اونی ام که کار بلدن اموزش نمیدن خیلی

بنظرتون با خریدن دی وی دی اموزشی میشه یاد گرف؟

طول میکشه تا بفهمی دوس داشتنِ آدما دست خودشون نیست ، دست هورموناشونه =)

خب برو آموزشگاه خیاطی

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رشتم این بوده ازین طریق یاد گرفتم

یعنی الان آموزشگاه داری؟

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
2728
یعنی الان آموزشگاه داری؟

نه عزیزم میگم رشته تحصیلیم طراحی و دوخت بوده خیلی هم سخت و پیچیده بود که من زیاد ازش استفاده نمیکنم !باید پرسو جو کنی مثلا شهر ما حلال احمر کلاسای هنری میذاره مبتدیو پیشرفته  و ...یا آموزشگاه فنی حرفه ای که مدرک هم میده

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

دی وی دی هم اگر مدرس خوبی داشته باشه و خودتم استعداد یادگیریت خوب باشه بنظرم یاد میگیری کار سختی نیست فقط حوصله  و تمرین زیاد میخواد

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲