2737
2734
عنوان

روغن كرچك براي زايمان

194 بازدید | 23 پست

سلام من روز اول هفته ٣٩ ام يعني ٣٨ هفته و ١ روز

مي خوام روغن كرچك بخورم زايمان كنم كسي تجربه داشته

به دكترم گفتم گفت اگه از بيرون رويش نمي ترسيدبخور

من خورده بودم سر زایمان اولم ببخشید خیلی شکمم شل شد به حدی که شلوارم کثیف شد ولی بچه سرجاش موند که موند.تا اخر بعد من چهل هفته و یه روز کیسه ابم پاره شد رفتم زایمان کردم

سلام حضرت دلبر , سلام قرص قمر , زمین که لطفی ندارد از اسمان چه خبر؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من خورده بودم سر زایمان اولم ببخشید خیلی شکمم شل شد به حدی که شلوارم کثیف شد ولی بچه سرجاش موند که م ...

اي بابا

منو امروز معاينه كرد دهانه رحممو تحريك كرد كلي خون ريزي كردم بعد گفت دهانه رحمت خيلي نرم شده خدا كنه اثر كنه

بچت پي پي نكرد؟

من یکی دوقاشق خوردم با دماغ بسته....زایمانم راحت بود بیرون روی ام نداشتم نمیدونم تاثیر روغن بود یانه

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
2738

من سره اولی خوردم خیلی دلپیچه بدی میگیره ادم .رفتم بیمارستان سه سانت باز شده بودم ولی درده زایمانم با دلپیچه قاطی شده بود خیلی بد بود. سره دومی ترسیدم بخورم یه ذره ذره میخوردم

شهدا شرمنده ایم 😢

بروپیش یک دکتریامامابگوبرات دهانه رحمتاتحریک کنن حدودا3سانت بامعاینه برات بازمیکنن ودردات شروع میشه

روعن کرچک رانمیدونم امامیدونم داروی گیاهی نبایدبخوری چون شایدباعث مشکل تنفسی توبجه بشه

اي بابا منو امروز معاينه كرد دهانه رحممو تحريك كرد كلي خون ريزي كردم بعد گفت دهانه رحمت خيلي نرم شد ...

نه نکرد خدارو شکر اتفاقا خیلی هوشیار بود اصلا هم دل درد شبانه نداشت سر وقتش بدنیا اومد 3300 بود وزنش.

اي بابا منو امروز معاينه كرد دهانه رحممو تحريك كرد كلي خون ريزي كردم بعد گفت دهانه رحمت خيلي نرم شد ...

اوووف این معاینه تحریکی واقعا درد داره خودش یه پا زایمانه

بروپیش یک دکتریامامابگوبرات دهانه رحمتاتحریک کنن حدودا3سانت بامعاینه برات بازمیکنن ودردات شروع میشه ...

امروز اين كارو كرد دكترم خيلي درد كشيدم و خونريزي پيدا كردم

2706