1109
648

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه اینجا کلیک کنید

1053

@مامان_بزرگ1   پدرشون فوت کردن😔😔😔

نجیب زاده دو سه ماهه قطع شده من اینقدددد دوسش داشتممم

ایتقد دنبالشم که نگو☹

سفالینه رو هم خیلی وقته ندیدم

به جا اینکه استوری کنی سرما خوردگی خر است موقع بیرون رفتن بیشتر لباس بپوش😒سرماخوردگی خر نیست😐خر توییییی توو😝
8

اومدم بگم منم هستم نگرانم نشین یوقت✋😉

در حادثه کربلا با سه‌ نمونه شخصیت روبرو می‌شویم !"اول: حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"دوم: یزیدهمه را تسلیم می‌خواهدمخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستدنوه‌ پیغمبر را سر می‌‌ٔبردبی‌ آبرویی را به جان میخردتا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"سوم: عمرِ سعدبه روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید استهم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرتهم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامیما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هست، من بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم

نجیب زاده خیلی وقته لغو کاربری شده

مامانبزرگ هم دیشب دیدم ولی امروز متاسفانه پدرشون فوت شده بودن شاید کمتر بیان

سفالینه رو هم خیلی وقته ندیدم 

کاربر nazanin36 هم خیلی وقته ندیدم 

فروردینی ام؛ زودرنج و حساس                                   و                                                                        یه دخمل دهه هفتادیه شیطوووون و بازیگووووش                👈 🙆‍♀️ 📚 📒 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 📸 💅 💄🎸 🎧 💃                                                                                               

خوبن😆

کاربراازسایت نمیرن

فقط ازکاربری به کاربری دیگه تغییرشکل میدن😅😆حالایاانتخابی میرن وتغییرکاربری میدن

یانی نی یارمیترکونه وبازمیان

کلاخیلی فلسفی مسئله😅

هیچ کس برای من،تونمی شود😍😍😍
کله.شقم.نیست🤔

اگه اشتباه نکنم خودش خواست لغو کاربری کنه

فروردینی ام؛ زودرنج و حساس                                   و                                                                        یه دخمل دهه هفتادیه شیطوووون و بازیگووووش                👈 🙆‍♀️ 📚 📒 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 📸 💅 💄🎸 🎧 💃                                                                                               
1114
دير اومدى نخوا زود برو

😄 امممم تقریبا یه ساله هستم نام کاربریمو نتونستم عوض کنم کاربری جدید ساختم چون خوناشام خیلی دوووووس 😍

من یه رنگ توی پالت نقاشیم کم دارم اونم خوندشمنامه 👿

یکیم نداریم سراغمونوبگیره😢

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐
1073