2733
2739

خانم ها پاي خواهر كوچيكم از ظهر هي داره اينجوري ميشه و ميخاره كسي تجربه داره از چي ميتونه باشه؟

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مثل اگزماست، به چیزی حساسیت داره؟ من وقتی بچه هام اینجور بشن اول میبرم‌حموم یه دوش  بگیرن یه لباس نخی توشون میکنم و با پمادای کورانی مثل هیدروکرتیزون چرب میکنم معمولا از بین‌میرن این کهیرا

چرک داشته بدنش یا تازه یه سرماخوردگی را پشت سر نگذاشته بوده؟

چرا تازه ي سرماخوردگي بد گرفت ميدونيد چيكار بايد كنم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
مثل اگزماست، به چیزی حساسیت داره؟ من وقتی بچه هام اینجور بشن اول میبرم‌حموم یه دوش  بگیرن یه لب ...

نميدونم ب چي حساسه هرچي فكر كرديم چيزي ب ذهنمون نيومد ببرمش حموم تاثير داره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
چرا تازه ي سرماخوردگي بد گرفت ميدونيد چيكار بايد كنم؟

البته برین داروخانه دکتر داروخانه تشخیص میده جدیدا امسال زمستان سرماخوردگی ها بعدش یا تب خال میزنند یا یه جایی بدنشون  میزنه بیرون یه همچین چیزی که با چرک خشک کن حل میشه البته اگه ویروس بعد از سرماخوع یا چرک باشه تا ده روز کارشه تا خشک بشه یه پماد هم میدن سریع تر خشک میکنه

واسه شادی روح بابابزرگم صلوات بفرستین
نميدونم ب چي حساسه هرچي فكر كرديم چيزي ب ذهنمون نيومد ببرمش حموم تاثير داره؟

نه حموم و آب گرم بدترش میکنه.

قرص ضد حساسیت یا آنتی هیستامین  یا قرص دگزامتازون توی خونه دارید هیچی؟یه دونه بخوره.

پماد کورتون هم اگر دارید یا پماد کالامین دی موضعی استفاده کنه.

ما به این میگیم کهیر بخاطر حساسیت به یه ماده ی غذایی میتونه باشه من خودم گوجه و ژله زیاد بخورم اینجوری میشم

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت