1177
44
عنوان

بیاین عکس :(((

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 28 پست

امشب سیب ویژه خریدم..یذره خوردم سیرشدم😖دوازده تومن😖

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊
دیشب خوردم .الان دلم نوشیدنی خوشمزه میخواد😟

ادم دلش همه چی میخواد😂 من الان یهو دلم شیرموز بستنی خواست بدرک که خواست😐 اصلا هیچی نمیخوام😓

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

چرا قربونت؟

بلا دوره

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  
ادم دلش همه چی میخواد😂 من الان یهو دلم شیرموز بستنی خواست بدرک که خواست😐 اصلا هیچی نمیخوام😓

اررره خنک باشه پر شکلاتم باشه من همچین چیزی میخوام😆بستنیم توش باشه .ای بابا چکار کنیم😄😄😄

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
1156