1109
648
عنوان

بیاین عکس :(((

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 28 پست

امشب سیب ویژه خریدم..یذره خوردم سیرشدم😖دوازده تومن😖

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊
دیشب خوردم .الان دلم نوشیدنی خوشمزه میخواد😟

ادم دلش همه چی میخواد😂 من الان یهو دلم شیرموز بستنی خواست بدرک که خواست😐 اصلا هیچی نمیخوام😓

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

بعد زایمان چاق شدم اما با فیت شو تونستم 32 کیلو کم کنم اونم بدون قرص و دمنوش و ژل و گرسنگی:  

بیا عکسمو ببین

چرا قربونت؟

بلا دوره

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  
ادم دلش همه چی میخواد😂 من الان یهو دلم شیرموز بستنی خواست بدرک که خواست😐 اصلا هیچی نمیخوام😓

اررره خنک باشه پر شکلاتم باشه من همچین چیزی میخوام😆بستنیم توش باشه .ای بابا چکار کنیم😄😄😄

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
1082