1093
648
عنوان

بیاین عکس :(((

332 بازدید | 28 پست

+حسی 🥀که به عشق 🚨دارم ، توی رانندگی 🚘ارضام مکنع 🏎:)  -من بازیامو بچگیام کردم ،میای سمت من جدی باش!  +هارمونی صداش💛-شاید☘️ یه نویسنده📗:)+آماده 🐋باش هرچیزی 🐳رو که داری 🦈درعرض ۳ 🐟ثانیه ،تخلیه 🐠کنی:) -نیمه🎆نقاش🔮

گشنمهههههههه😭😭😭

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همون سنجابکک سابقم لطفاااا نگید بزار مهر عضویتت خشک بشه بعد نظر بده😒منو ب چشم تازه واردا نگاه نکنید اون کاربریم نمیاااره😭😭😭  میدونم ک همه چی درست میشه همه چیییی چون معجزتو تو زندگیم دیدم میدونم ک اخر هر سختیا ی اسایش و ارامشی هست من میدونم ک تا عید همونی میشه ک تو دلم تصورشون میکنم 😍😍😍 خدایااااا تورو ب خداوندی خودت قسم ناامیدم نکن همونجوری ک هیچوقت ناامید نشدم میدونم من میدونم ک همههههه چی درست میشه من مطمئنم ،مطمئنم ک خانومه خونه خودم میشم میدونم ک تا ۱۴۰۰گل پسرم بغلمه من میدونم ی پسمل تپل مپل و خوشتیب مثه باباش بم میدی من مطمئنم😍😍😍عاشقم خیلییییی عاااااشق ،عااااشق اون بالا سری😁❤️🌹‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌ اهای تویی ک داری امضامو میخونی اره با خودتم😉از خدا میخام ک هر آرزویی داری بش برسی😘❤️  آمین🙏     میشه ی صلوات بفرستی برا خونه خریدنمون برا اینکه پول جور بشه😍😔 خدایا بهم قول دادی 🙏🙏🙏

شام نخوردم

شوهرمم نخورده!

از دل درد و کمردرد دارم میمیرم

طفلک سالاد الویه دیشب رو خورد:(

خونه داره میترکه

خودمم گشنمه:(

+حسی 🥀که به عشق 🚨دارم ، توی رانندگی 🚘ارضام مکنع 🏎:)  -من بازیامو بچگیام کردم ،میای سمت من جدی باش!  +هارمونی صداش💛-شاید☘️ یه نویسنده📗:)+آماده 🐋باش هرچیزی 🐳رو که داری 🦈درعرض ۳ 🐟ثانیه ،تخلیه 🐠کنی:) -نیمه🎆نقاش🔮

1053
بگو برات پیتزا بگیره خب

خستس نشسته :/

شام نخوردم شوهرمم نخورده! از دل درد و کمردرد دارم میمیرم طفلک سالاد الویه دیشب رو خورد:( خونه دا ...

چرا؟؟؟

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸خدایا شکرت🌸
8
اه اه بدترکیب زشت😒😭😭😭😭😭

:(

دیشب خوردم .الان دلم نوشیدنی خوشمزه میخواد😟

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!

من علاقه ای ب فست فود ندارم 

عاشق شکلات کاکائو و بستنی اینا هستم

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
1091

عه راستی منم کانال کافو دارم😄😄😄

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!

نفرین خدایان عامون بر تو  

هر جامعه ای که ذره ای از "آزادی" خود بگذرد تا اندکی "امنیت" به دست آورد،                                              نه لایق آزادی است و نه لایق امنیت؛و در نهایت هردو را از دست خواهد داد!
1021