1177
44

داشتیم کلیپ نگا میکردیم اهنگ گوش میدادیم   یهو رف یه اهنگ    واااای داشتم دیوووونه میشدم    نمیدونستم قبلا کجا دیدمش    ب شوهرمم میگفتم     وای خدا این کیه من اینو میشناسم  وای من اینو دیدم این کیه منه وااا خدا این کیه  بخدا منو اینو قبلا دیدم     یهو اومد جلو چشمم😢😢😢😢😢   کپی خودش بود     ماتم برد   چشمام داشت پر میشد خودمو کنترل میکردم ب زور😢😢😢😢لعنت ب دل

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

یعنی عشق سابقت خواننده شده یا شبیهش بود فقط؟

بعد چند سال اتفاقی دیدمت                                انگار یکی پاهامو پابند زد 😢                                        با یه بچه رد شدی که خیره شد به من یه لبخند زد 😊 اتفاقی دیدمش چقد شبیهه تو مثه ماهه💔                         سهم من سکوته و ادامه ی مسیرو این راهه🎶🖤
1156

خب 

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه
8
1179

ایا من فقط دوهزاریم کجه فقط🙄

در دل تو یاد منو در دل من یار تویی تا به همیشهبا همه ات مال منی روح تو در جان منی مثل همیشهآغوش تو ارامشمه هرچی پیشم باشه کمه من بتو گیرم                 مرگ برای همه اما سراغ ازتو اگر قبل تو میرم
835