2733
2739
عنوان

بدترین رفتاری ک شوهرتون باهاتون داشته چی بود؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1893 بازدید | 85 پست
من برعکس سکوت نمیکنم جلوش وامیسم مگه زن رو برده گیراوردن اما من نمیزنم ولی از خودم محافظت میکنم

درست میگی منظور من سکوت برای شعله ور نشدن عصبانیتش بود و الا دفاع از خود واجبه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جسارتا همسرتون معتاد نیستن؟ شاید چیزی مصرف می‌کنه که کتک میزنه بعد پشیمون میشه 

بقول یکی از دوستان که کامنت گذاشته بودن اینجا ، این عشق نیست این وابستگیه و به مرور زمان عزت نفس شما رو از بین برده بخاطر همین حس میکنید عاشقشین ، 

از طرفی عشق یک طرفه مگه داریم ؟ ایشون هم اگه کوچکترین عشقی نسبت به شما داشته باشه بایستی به خاطر احترام به عشقش هم که شده دست از این رفتار غیر انسانی برداره

حتما حتما مشاوره برید ، از صمیم قلبم آرزو میکنم مشکلتون حل بشه 🙏

رفیق بازه اونم با یه نفر لونم داداشم یعنی اولیت اول زندگیشه زنگ بزنه نهار نمییاد میره بیرون خارج ماشین بخواد بگیره خونه بخواد بگیره همش با اون هماهنگه 

از اون طرف داداشم میگه فلانی خیلی خوبه تو حالیت نیست همش طرف اونه کلافه کرده منو داداشم 

و شکمو بودنش

2728

اوایل نامزدی پر از احساس بودم له له میزدم واسش ....الانم خیلی دوسش دارم واونم خیلی دوستم داره ولی.... انقدر منطقی رفتار کرد که تمومه احساسات منو از بین برد وقتی دعوامون میشه خیلی لجبازی میکنه خیلی ناراحتم میکنه انقدر اینکارو کرد که الان اعتماد بنفسم خیلی اومده پایین ..... 

❤میشه از ته ته ته دلت برام 

سندرم استکهلم پدیده ایست روانی که در آن گروگان حس یکدلی و همدردی و احساس مثبت نسبت به گروگان گیر پیدا کرده، و در مواقعی این حس وفاداری تا حدیست که از کسی که جان/مال/آزادیش را تهدید می‌کند، دفاع نموده و به صورت اختیاری و با علاقه خود را تسلیمش می‌کند. علت این عارضه روانی، عموماً یک نوع مکانیزم دفاعی دانسته می‌شود.

عارضهٔ استکهلم Stockholm syndrome، اصطلاحیست که پس از سرقت از بانکی در میدان نورمالمستوری Norrmalmstorg استکهلمِ سوئد، توسط بیل بیِروت (Nils Bejerot) -روانشناسی که از ابتدا تا انتها به پلیس مشاوره روانشناسی می‌داد و به بانک رفت‌وآمد داشت- در پوشش خبری مورد استفاده قرار گرفت و بعدها توسط روانشناس دیگری به نام «فرانک اوخبری» (Frank Ochberg) رسماً تعریف و نام‌گذاری شد. در طی این گروگان‌گیری چهار کارمند (سه زن و یک مرد) به مدت ۶ روز (از تاریخ ۲۳ تا ۲۸ اوت ۱۹۷۳) به گروگان گرفته شدند. در طی این شش روز قربانیان وابستگی عاطفی به گروگان گیرها پیدا کردند تا حدی که از همکاری با پلیس سرباز می‌زدند و حتی پس از آزادی از این مصیبت شش روزه در دفاع از گروگان گیران خود برآمدند.

2738
وقتی میزنت حالت ازش بهم نمیخوره؟؟؟

چرا 

اما نهایتا دیگه ی روز بعدش دلم صاف میشه باش 

اما هیچ وقت از ته دلم پاک نمیشه

ینی چی بعضیاتون اخر جمله هاتون ی شکلک خاص میذارین؟؟؟مثلا میخواین بگین خیلی شاخین؟  نکنین این کارو

شوهرم اخلاقای بد زیادی داره 

مثلا خیلی ولخرجه واصلا نمیتونه پول جمع کنه

دوم اینکه اصلا سیاست توزندگی نداره وبلد نیست با کسی باسیاست رفتار کنه

سوم اینکه حرف نگه دار نیست 

چهارم منو خیلی دوست داره ولی اصلا رمانتیک نیست واصلا ابراز علاقه بلد نیست بکنه 

پنجم خیلی ادم کم حرفیه واصلا نمیتونه توجمع موضوع باز کنه ویا حرف بزنه و......😢😢