2410
2553

اينارو براي دخترم سوغاتي اوردن

بي اغراق ميگم عين يه دختر بچه ذوق زده شدم، كلا هر اسباب بازي يا لباسي براش ميخريم يا كسي هديه ميده، من خودم خيلي خوشحال و هيجان زده ميشم😁

كودك درونم يه دختر بچه ي احساساتي و صورتيه😊

😍😍

من صاحب اعمال خویشم،میراث‌دار کردارهای خویش،زاده اعمال خود،در پیوند با کردار خویش،و متکی بر اعمال خود می‌زیم،و هر فعلی که انجام می‌دهم،نیک یا بدمیراث آن به من می‌رسد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااایییییی کاش من جای دخترت بودم از اینا برام‌میوردن

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2456

عزیزززم چقده نازن 

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
2714

مبارکش باشه

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

وای منم بعد یه پسر الان دختر دار شدم اصلا ذوق مرگم عاشقشم حالا میفهمم عشق به بچه یعنی چی 

راستش من سر پسرم اصلا ذوق نداشتم برام هیجان انگیز نبود ولی ای فسقلی دین و ایمونم رو برده 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2706