1147
1226

اينارو براي دخترم سوغاتي اوردن

بي اغراق ميگم عين يه دختر بچه ذوق زده شدم، كلا هر اسباب بازي يا لباسي براش ميخريم يا كسي هديه ميده، من خودم خيلي خوشحال و هيجان زده ميشم😁

كودك درونم يه دختر بچه ي احساساتي و صورتيه😊

مامالي همون مامان الي هست به زبون دخترم❤️ 

😍😍

من صاحب اعمال خویشم،میراث‌دار کردارهای خویش،زاده اعمال خود،در پیوند با کردار خویش،و متکی بر اعمال خود می‌زیم،و هر فعلی که انجام می‌دهم،نیک یا بدمیراث آن به من می‌رسد

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

عزیزززم چقده نازن 

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
1213

مبارکش باشه

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(برام دعا کنین نی نی سالم باشه. صدای قلبش رو بشنوم مرسی🤗 )خدایا منو ببخش ک ازت ناامید شدم .. مواظب نی نی م باش 😘😍😍 دعا کنین صدای قلب زیبای نی نی م  👶رو بشنوم.. یکسال و نیم منتظرش بودم🙈 که خیلی ناباورانه باردار شدم 🤰🤱😍😘معجزه ی خدا را با چشمانم دیدم❤💋

وای منم بعد یه پسر الان دختر دار شدم اصلا ذوق مرگم عاشقشم حالا میفهمم عشق به بچه یعنی چی 

راستش من سر پسرم اصلا ذوق نداشتم برام هیجان انگیز نبود ولی ای فسقلی دین و ایمونم رو برده 

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    

وااای چقد تل و گل سر😍😍💋💋

نصف دخترهای مملکت با جمله ی " برو خونه شوهرت هر غلطی خواستی بکن" ازدواج کردن و با جمله ی " مگه اینجا خونه باباته که هر غلطی خواستی بکنی" مواجه شدن  
1167
اخی مبارکش باشه😍 منم خکدم همینطوری ام.. ب قول شاعر کاش دنیا بهم یه دختررر بده💘

که هر چی نداشتم و بهش بدم😢

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهم صل علی محمد وال محمد😍
منم اگه دختر داشتم کلی براش گلسر میخریدم😕

من همین حرف و میزدم وقتی هم دخترم بدنیا اومد وای چقدر براش میخریدم و براش می اوردن

الان ۴ سالشه دریغ از ی کش ی گیر 

باباش میگه میترسم حسرت به دل بمونم و بمیرم😢

متنفره شدیداز این‌چیزا نمیدونم چرا

هر روز بیشتر از دیروز دوستت دارم..گویی در قلبم بروزرسانی میشوی🤗😍
منم اگه دختر داشتم کلی براش گلسر میخریدم😕

خوب حالا براش ماشین کوچولو بخر ، میدونی چقدر زیاد میشه و چه ذوقی میکنه تو دلی جانت ؟؟؟

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
1220