2703
2553
عنوان

کسی آزمایش خون هورمونی داده؟

81 بازدید | 14 پست

میخواستم بدونم چندمین روز پری این آزمایش و دادید؟

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من باید این ماه بدم بهم گفته روز سوم پری

ب منم گفتن روز سوم ولی من روز پنجم دادم و اون روز فقط یه لک بینی داشتم نمیدونم تو جوابش چ تاثیری میزاره میگن نکنه حتما باید پریود میبودم

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
چه آزمایشیه؟ منم باید بدم. پرولاکتینو تروئید و یسری ایمتی و انعقادی نمیدونم کی باید بدم

واسه اینه ک ببینن مشکلی واسه بارداری داری یا نه

روز سوم تا چهارم پریود بعد از سه ساعت بیداری

من روز پنجم دادم و اون روز فقط ی لک دیدم و تمیز شدم ب نظرت نتیجه رو دقیق نشون میده یا نه؟میترسم رو نتیجه تاثیر اشتباهی بزاره

2714
ب منم گفتن روز سوم ولی من روز پنجم دادم و اون روز فقط یه لک بینی داشتم نمیدونم تو جوابش چ تاثیری میز ...

اگر هر ماه همین حالتی هستی که اولش لکه بینی داری 

اون لکه بینی هم جز پری حساب میشه

اگر هر ماه همین حالتی هستی که اولش لکه بینی داری  اون لکه بینی هم جز پری حساب میشه

اره من همیشه تو چهار یا پنج روز تمیز میشم نمیدونم چرا استرس دارم ک اشتباه باشه

من روز پنجم دادم و اون روز فقط ی لک دیدم و تمیز شدم ب نظرت نتیجه رو دقیق نشون میده یا نه؟میترسم رو ن ...

بهتر بود که تو همون روز انجام میدادی چون ازمایش حساسی هست خیلی شرایط داره اما با این حال بهتره با دکترت مشورت کنی

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
ب منم گفتن روز سوم ولی من روز پنجم دادم و اون روز فقط یه لک بینی داشتم نمیدونم تو جوابش چ تاثیری میز ...

دکتر به من گفت بین روز دو تا پنج باید بری. نیم ساعت بعد از بیدار شدن

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
بهتر بود که تو همون روز انجام میدادی چون ازمایش حساسی هست خیلی شرایط داره اما با این حال بهتره با دک ...

اوکی ممنون

2706