2726
عنوان

خدا کم آوردم....

144 بازدید | 15 پست

خدا کم آوردم ...خدا گذشتم از زندگی که ایده آلم بود خدا کاری کن که تسلیم این مشیت بشم خدا کاری کن دیگه هیچی نخوام بی تفاوت بشم خدا خیلی تنهام. 

خدا دردمو به کی بگم که قضاوتم نکنه سرزنشم نکنه ذوق نکنه که سوژه پیدا کرده .خدااااااااا خفه شدم.بغضم تمام گلو که نه تمام قفسه ی سینه مو پر کرده.

خدا امروز دردام خیلی پررنگ شدن وقتی دختر نوجونم باهام اشک ریخت.

خدا شنیدی چی گفت.

گفت خدا ما هم آدمیم. چقدر حسرت بخوریم . خدا دخترم فقط یازده سالشه. خدا دیدی دیوارهای خونم هم باهاش اشک ریختن .

خدا با فرشته هات نگاه میکردین فرشتمو؟

خدا فزشته ی معصوم من از پاکی و نجابت چیزی از فرشته هات کم نداره . میگه مامان چقد دعا کنم. 

خدایا من که روسیاه بودم ولی موقع دعا دستهای کوچولوی پسرمو آ وردم بالا. خدا دیدی دستاش خالی بودن؟ التماس کردم به عابروی خوبای درگاهت قسم ت دادم گره زندگیمو بازکن .

خداااااا به عظمتت قسم کم آوردم.

خدا هیچ کسو ندارم هیچ گوشی نیست که بدبختیامو بشنوه.

خدا از از نقش بازی کردن خسته شدم.این نقاب داره خفه ام میکنه.

خدا رهام کن.

مادری عاشقم که سرچشمه ی عشقم دل دریایی همسرم است...خدارا شکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بیکاری فشار اقتصادی خیلی دعا کردم گره باز نمیشه 

الهی گره از کارتون وا شه

طفلک اون دخترت دلم کباب شد

الحمدلله ه که تنتون سالمه

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
فشار اقتصادي و گروني و بي پولي رو همه دارن گلم صبر داشته باش دنيا هميشه اين جور نميمونه

به آرزوهای دخترمم بگم صبر داشتع باشن 

به کم خونی پسرم بگم صبر داشته باشه 

به موهای سفید سرم بگم صبر داشته باشن 

کم آوردم کم اوردم خیلی نقش بازی کردم خودمم باورم شده بود که مشکلی ندارم ولی دارم ولی دارم بخدا خیلی سخته.

مادری عاشقم که سرچشمه ی عشقم دل دریایی همسرم است...خدارا شکر
به آرزوهای دخترمم بگم صبر داشتع باشن  به کم خونی پسرم بگم صبر داشته باشه  به موهای سفید ...

بانو جان شما باید در برابر دخترت قوی باشی. تو مادرشی. تو باید بهش درس شجاعت بدی. درس توکل. خواهش میکنم مراقب باش اون تو سن حساسیه. گناه داره

ما هم هم مشکلات مادی داریم و هم به قول شما کسی هم نیست دلداریمون بده

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2706