2726
عنوان

خرید جاروبرقی بوش یا فیلیپس

| مشاهده متن کامل بحث + 9172 بازدید | 26 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جارو برقی فیلیپس م،عصای دستمه خیلی هم ازش راضی هستم.رحمت خدا به سازنده ش

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2728
چه مدلی داری عزیزم؟؟؟

جدیدترین مدلش تقریبا 😬

باید برم نگاه کنم صبر کن😂😂

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
چه مدلی داری عزیزم؟؟؟

نوشته روش ERGOMAXX’X

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

دوستان من یه مطلب دیدم که بهترین مارک و مدل‌های جاروبرقی رو معرفی کرده. لینکشو میذارم دوس داشتید ببینید شاید کمکتون کنه      

لینکش اینه: لینک مشاهده بهترین جاروبرقی ها

🌟❤ خوش تر از دوران عشق ایام نیست ❤🌟