2726
عنوان

اخه چی کار کنم که ازم راضی نیستی👿👿

| مشاهده متن کامل بحث + 4912 بازدید | 84 پست
من موندم خانواده هایی که میبینن پسرشون این مدل گوه هستن چرا میرن واسشون زن می گیرن آخه

شاید فکر میکنن درست میشه

که اشتباهه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه بابا تازه زن گرفته ..فکر کنم داره بشکن میزنه

يه ماهه طلاق گرفتي بعد زنم گرفته؟

با اون همه كمالاتش؟!!!😧🤯🤪

اينايي كه با افتخار تو امضاشون مينويسن “كاربري فلانُم! بازم تركيدم...” فازشون چيه خدايي؟ خب مثلا خوشحالي؟ خب حتما يه كاري كردي كه تركيدي ديگه! افتخار ميكني؟ بي تلبيت  ؟  

حتما از اينكه زودتر ازش جدا نشدي ازت راضي نيست🤪😄

شوخي كردم عزيزم، امشب اگر اومد به خوابت بگو به درك كه راضي نيستي

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
فحاشی..مشروب..خیانت

بخاطر اینکه طلاقت تازه ست و ضمیر ناخودآگاهت هنوز درگیره ، یه مدت بگذره دیگه خوابشو نمی بینی

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
فحاشی..مشروب..خیانت

خب ببین راست میگه همراهیش نکردی!

دختر خوب خواب خیلی وقتا نتیجه فکرای روزانمونه شما یه جا حتی تو ناخوداگاهت داری فک.میکنی من اونجا باید فلان کارو میکردم!اصلا تقصیر تو نیست راحت بخواب اینا بخطر شرایط الانته

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
فحاشی..مشروب..خیانت

تو هم بهش بگو من ازت راضی نبودم و نیستم و نخواهم بود

کی از جدایی خوشش میاد؟؟؟😡😡😡

(دقیقا با همین لحن بهش بگو)

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
بيخيال بابا همچين مردي غلط كرده راضي نباشه امشب اومد بگو به درك راضي نباش😄✋

اخه در به در واینمیسته من حرفمو بگم‌زود میره😂😂

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

منم خیلی شبا خواب شوهرمو میبینم حتی تو خواب هم از دستش آسایش ندارم

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2706