1147
1226

سلام خشگلا

من نزدیکه ۱ ماه که طلاق گرفتم هر شبم خوابه همسره سابقمو میبینم که بهم میگه محدثه ازت راضی نیستم تا میخوام باهاش حرف بزنم روشو برمیگردونه میره بعنی هرشب بدونه استثنا..انگار من باعث شدم زندگیمون بهم بخوره😐

تو خوابم دست از سرم برنمیداره..

خیلی وقته دیگه خوابه راحتی ندارم

یک روزی انقدر پولدار میشم که وقتی گوشیم هنگ کرد...خیلی بیخیال محکم بکوبمش به دیوار😐😐

بالاخره دو طرف دخیل بودن دیگه

بازم خواب حجت نیست

(مَن ماتَ وَ لَم یَعرِف اِمام‌زمانه ماتَ بِه میتَتِ الجاهِلیهَ) کسی که بمیرد و امام زمان خود را نشناسد به مرگ جاهلیت مرده است...🌺پیامبر اکرم (ص)🌺.....چقدر امام زمان مون رو می شناسیم؟؟؟؟؟؟؟؟😔😔

پک میوه‌های تازه برش خورده در بسته بندی های متنوع

دارای مجوز از وزارت جهاد و کشاورزی

سینی میوه

سیخ میوه

بسته مخصوص افطار

میوه  برش خورده برای مراسم و دورهمی ها

جهت سفارش محصولات از طریق سایت میوکات اقدام بفرمایید

📞09194997836

1156

بيخيال بابا همچين مردي غلط كرده راضي نباشه امشب اومد بگو به درك راضي نباش😄✋

اينايي كه با افتخار تو امضاشون مينويسن “كاربري فلانُم! بازم تركيدم...” فازشون چيه خدايي؟ خب مثلا خوشحالي؟ خب حتما يه كاري كردي كه تركيدي ديگه! افتخار ميكني؟ بي تلبيت  ؟  
شاید مرده روحش میاد سراغت

نه بابا تازه زن گرفته ..فکر کنم داره بشکن میزنه

یک روزی انقدر پولدار میشم که وقتی گوشیم هنگ کرد...خیلی بیخیال محکم بکوبمش به دیوار😐😐
1221
نه بابا تازه زن گرفته ..فکر کنم داره بشکن میزنه

هنو یک ماه نشده؟🙄🙄

(مَن ماتَ وَ لَم یَعرِف اِمام‌زمانه ماتَ بِه میتَتِ الجاهِلیهَ) کسی که بمیرد و امام زمان خود را نشناسد به مرگ جاهلیت مرده است...🌺پیامبر اکرم (ص)🌺.....چقدر امام زمان مون رو می شناسیم؟؟؟؟؟؟؟؟😔😔
1167
من موندم خانواده هایی که میبینن پسرشون این مدل گوه هستن چرا میرن واسشون زن می گیرن آخه

شاید فکر میکنن درست میشه

که اشتباهه

1220