2726
عنوان

به راهنماییاتون احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 58 پست
از وقتی که میاد من یه سلام میدم  وقتی یه چی میپرسه من صدام تنش خیلی ارومه میگه یکم بلند تر صحب ...

آخي 

خب همين ديگه برو بگو ببخشيد ميتونم نظرتونو راجع به يه موضوعي بدونم اينطوري ديگه 😁

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخي  خب همين ديگه برو بگو ببخشيد ميتونم نظرتونو راجع به يه موضوعي بدونم اينطوري ديگه 😁

راست میگیا 

خب راجب چی حرف بزنم که صحبتمون طول بکشه 

اون خودش بامن راحت حرف میزنه 

میگه چرادادامه تحصیل نمیدی و...

هر جا تاپیک خرید عید و تکاپوی بهارو دیدن منم تگ کنین خیلی دوسدارم
راست میگیا  خب راجب چی حرف بزنم که صحبتمون طول بکشه  اون خودش بامن راحت حرف میزنه  ...

اون هر چی بگه پسره.ولی تو دختری هر چی متین تر باشی جذاب تری.ولی خوب حرفای معمولی زدن از نجابتت کم نمیکنع

راست میگیا  خب راجب چی حرف بزنم که صحبتمون طول بکشه  اون خودش بامن راحت حرف میزنه  ...

گلم خجالتت رو اینطور برطرف کن که اگر شما با ایشون صحبت کنی مگه چه اتفاقی قراره بیفته فک کن مثلا پسرخاله اته یا یکی از دوستات هستش،تن صدای

پایین برای اینکه اعتماد بنفست کمه روش کار کن
اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
اون هر چی بگه پسره.ولی تو دختری هر چی متین تر باشی جذاب تری.ولی خوب حرفای معمولی زدن از نجابتت کم نم ...

منم نمیگم که حرف نمیزنم تاازنجابتم کم نشه

باورت میشه من بلد نیستم سر صحبتو باز کنم ؟؟

بلد نییستم فقط مشکلم اینه 

گلم خجالتت رو اینطور برطرف کن که اگر شما با ایشون صحبت کنی مگه چه اتفاقی قراره بیفته فک کن مثلا پسرخ ...

چطوری سر صحبتو باز کنم 

اون خودش میگه اعتماد به نفست پایینه   

پسرا از غرور دختر خوششون میاد.شوهر خودم یکیشون.

پس چی کنم 

نمیشه که همیشه لال باشم

اون باهام حرف نزنه من لال میشم کلا

منم نمیگم که حرف نمیزنم تاازنجابتم کم نشه باورت میشه من بلد نیستم سر صحبتو باز کنم ؟؟ بلد نییستم ف ...

خوب وقتی اون شرو کرد تو ادامه بده.مثلا گفت تو چرا ادامه تحصیل نمیدی تو دلایلت رو بگو و بپرس شما چی تا چه مقطع درس خوندی.هر چی پرسید تو هم نظر اونو بپرس و کم کم ادامه بده

خوب وقتی اون شرو کرد تو ادامه بده.مثلا گفت تو چرا ادامه تحصیل نمیدی تو دلایلت رو بگو و بپرس شما چی ت ...

من میدونم اون تا کجا خونده از وضع هم تا حدودی خبر داریم

چطوری سر صحبتو باز کنم  اون خودش میگه اعتماد به نفست پایینه    

اوه .اونم متوجه شده.پس قضیه فرق میکنه.وقتی اینو گفت بهش بگو چون با هیچ پسری در ارتباط نبودم و حرف نزدم.اینجوری میتونی بفهمونیش که بخاطر حجب و حیات اعتماد بنفس نداری

من میدونم اون تا کجا خونده از وضع هم تا حدودی خبر داریم

خوب تو دلایلت رو صادقانه بگو.در هر موردی.از اون هم نظر خواهی بکن.بگو بنظر شما چیکار کنم.ازش مشورت بخواه و خودت هم حرف بزن تا یخت جلوش آب بشه.شاید دوست داره نظرت رو در مورد مسائل بدونه که میگه کم حرفی

2706