2726
عنوان

تلکرام

56 بازدید | 10 پست

تلکرام شما هم قطه از دیروز

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است؛ هر چه توان انسان کمتر باشد ادعای او بیشتر است و هر چه توان انسان بیشتر شود ادعایش کمتر می گردد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فیلقر شکن خوب نصب کن تلکرام همیشه وصله

چه جور فیلتری داری من دانلود کردم بازم باز نمیشه

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است؛ هر چه توان انسان کمتر باشد ادعای او بیشتر است و هر چه توان انسان بیشتر شود ادعایش کمتر می گردد.
2728

من هاتلگرام دارم اصن فی لتر ش نمیخاد

خدایاشکرت که هر روز سه اتفاق عالی برام میفته😍😍خدایاشکرت که لیزر کردم😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت دندونامو خوشگل کردم😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت ک ب لطف خودت سه جفت کفش گرون باسه جفت کیف ستش که مارک و گرون هستن خریدم😍😍خدایاشکرت که میکرونید لینگ انجام دادم😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت یک شغل عالی که عاشقشم پیدا کردم با درآمد عالی😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت ماشین خریدم و گواهینامه گرفتم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت خونه خریدم عااالی😍😍

من از دیروز قطهذاصلا بالا نمیاره

داخل گوگل پلی بشو و تو سرچ بزن فیلقر شکن میاد و دانلود کن

زیاد میاد کدوم بهتره