2726
عنوان

رد دادم

199 بازدید | 10 پست

از دیروز یه کله بیدااااارم😫😫😫البته با شوهرم کلا دیشب تا صبح خوابمون نمیرفت وای خیلیییی کلافه کننده بود حالا من تو خونه ام بیچاره شوهرم که رفت سرکار الان همش میخواد چرت بزنه چند روز پیشم ایطوری شده بود قرص خواب بگیرم برای اینجور مواقع؟؟چون شوهرم واقعا اذیت میشه

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واي نگو نگووووو 😩😩😩😩 چقد شوهر طفلي من از اين شب زنده داريا داشته 

چرااا؟؟؟؟

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

اون بنده خدا رو بزار بخابه میخاد بره سر کار

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
قبل خواب کافئین نخورید .

نبابا ربطی نداره قبلا اینطوری نمیشد اصلا 

اون بنده خدا رو بزار بخابه میخاد بره سر کار

بخدا من خوابم میومد چون خودش خوابش نمیرفت نذاشت منم بخوابم منم دیگه خواب از سرم پرید

شبا دارچین دم کن بخور هم برا خوابت ارامش داری هم اینکه خوابتون میبره قبل خواب چیای ویتامینc دار نخورید چون باعث بی خوابی میشه 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔