2726
عنوان

درد پریودی در بارداری

344 بازدید | 18 پست

من فکر میکنم هففته 5 باشم الان دوهفتس درد پریودی دارمانگار میخوام پریود شم ساعتی یه بارم درد میپیچه تو زیر دل و همه جام  

اینا طبیعیه؟

دخترم تمام زندگی من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام دوستان  مبارکه عزیزان.انشالله بسلامت بغلشون بگیرید درد ها هستن ولی فقط استراحت کنید تا ر ...

من که سر کارم انقدرم سرم شلوغه که حد نداره

دخترم تمام زندگی من
سرکار زیاد نشین گاهی بلند شو .نشستن خوب نیست عزیزم 

اتفاقا همش نشستم خونه هم میرم همش خوابیدم. به نظرت چیکار کنم میترسم راه برم بیاد پایین  

دخترم تمام زندگی من
اتفاقا همش نشستم خونه هم میرم همش خوابیدم. به نظرت چیکار کنم میترسم راه برم بیاد پایین    

نشستن زیاد خوب نیست عزیزم.خواهرانه بهت میگم مثلا نیم ساعت نشستی پاشو 5دقیقه یه کار دیگه سرپا انجام بده باز بشین.منم منشی هستم دکتر بهم گفت یکساعت یکبار رب ساعت استراحت پاشو قدم بزن

انشالله دردات آروم شن ولی زود نرو دکتر 6هفنه برو که دیگه بری سونو قلب.منم درد و لک دیدم رفتم هم بتام پایین بود هم بهم گفت خارج رحمی و کلی استرس بجونم انداخت.

خارج از رحم یه علایمی داره که من اصلا نداشتم .دکتر فقط درد را مد نظر قرار داد

خونه تا میتونی دراز بکش و صلوات حضرت زهرا را برای سلامتی جنین بگو انشالله صدای قلبش را بشنوی عزیزم.انشالله 9 ماه دیگه سلامت بغلش کنی

نشستن زیاد خوب نیست عزیزم.خواهرانه بهت میگم مثلا نیم ساعت نشستی پاشو 5دقیقه یه کار دیگه سرپا انجام ب ...

منم بتام دیر بالا میره

گفتن پوچه!!!!

سونو واژینال هم دادم

امیدم ب خداست

ولی ترشح خونی دارم😭ـکمه ولی خب هست

برام دعا کنید هرچی خیروصلاحمه پیش بیاد😔😔😞😞

2706