2726
عنوان

چطوری میتونم اعتماد کنم؟شوهرم زیر بار نمیره که برسه بخواد ترک کنه.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1304 بازدید | 79 پست

[QUOTE=79779646]کسی که لیاقت دلسوزی نداره ارزش این که واسش پیگیری کنمو نداره من 5 سال سکوت کردم داغون شدم انقدر بهش ...[/QUOTEهمسر شما چون انکار میکنه و نمیخواد ترک کنه درست بشو نیست ای کاش زمان عقد ک متوجه مصرف  ترامادولش شدی جدا میشدی ولی الانم دیر نشده اگه شرایط زندگی مستقل و بدون همسرت رو داری هرچه سریعتر جدا شو باور کنید اگه طلاق بد بود خدا حلالش نمیکرد ی جاهایی طلاق لازمه البته بازم تصمیم با خودته

عزیزم آدمایی که اعتیاد دارن خیلی خوب دروغ می گن اون هیچ وقت قبول نمی کنه که اعتیاد داره این جا تو باید تصمیم بگیری که حاضری با یه همچین مردی زندگی کنی یا نه نی خوای درست شه وه اگه نی خوای درست شه دو راه وحود داره یا واقعا عاشقت و ترک می کنه یا هم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ندارم کارمنده این تازه کارش شرکتیه اگر کارش آزاد شه بعد عید فکر کنم بیشتر میخوره

پس تا بچه نداری طلاق بگیر ی جای دیگه هم برات نوشتم اگه طلاق بد بود خدا حلالش نمیکرد و ی جاهایی طلاق لازمه تا بچه نداری خودت رو نجات بده حق تو ی زندگی شاد در کنار ی مرد سالمه ک بتونه آرامش رو برا زندگیت بوجود بیاره هیچوقت عمرت رو پای این مرد نزار البته تصمیم با خودته عزیزم

2728
ترامادول و متادون هر دوتاش ،من هر کاری کرذم ترک نکرد از قسم خوردن تا به خانواده آش گفتن ،هیچ کدوم با ...

شوهر من توهم نداره ولی کلا عصبیه دست بزن داره یبار داشت دستمو میشکوند انقدر پیچوند یه بار دیگم انقدر غر زد چرتو پرت بهم میگفت منم جیغ زدم بس کن اومد بطری آب یخور ریخت روم از رو تخت پرتم کرد زمین گلومو انقدر گرفت داشتم خفه میشدم بهد نیم ساعت من انقدر گریه کردم حالم بد شد به خودش اومد افتاد غلط کردن گریه میکرد

خانمای گل پستامو لایک نکنید  

من خودم یه خانومو می شناسم که شوهرش خیلی اعایاد داشت تا جایی که به کارتون خوابی کشید و مرده اصلا ترک نمی کرد یه بار یه دزدی تو خانوادشن شد همه گفتن کار اینه بخاطر پول این کارو کرده اونم بهش بر خورد و ترک کرد الانم به زندگی عالی دارن

علائم مصرفش چی بود؟

وقتی مصرف می‌کرد پر حرف میشد ،و تو رابطه طولانی تر بود ..چون اون حالت عادی زود انزالی داشت با قرص دیگه طوول می‌کشد ...اواخر مصرف قرص دیگه رابطه می‌خواست اما آلتش سفت نمی‌شد شل بود

به خانوادش گفتي جريانو؟

نه از بس خرم همون اول که دیدم نباید آبرو داری میکردم که الان بهم بگه پستی کثیفی اگر همون اول سرو صدا میکردم الان پست نمیشدم 

خانمای گل پستامو لایک نکنید  
شوهر من توهم نداره ولی کلا عصبیه دست بزن داره یبار داشت دستمو میشکوند انقدر پیچوند یه بار دیگم انقدر ...

هز کسی ی واکنشی داره ..واسه من گیر میداد بهم فکر می‌کرد برم بیرون کسی عاشقم میشه ...یا سر چطوری گذاشتن‌رب تو یخچال هم بهونه می‌گرفت چرا این مدلی گذاشتی

2706