1093
44
عنوان

زود بگین شوهرم دم در هست زود بگین

528 بازدید | 12 پست

شوهرم بعد دو روز میاد خونه چیکار کنم؟؟چ برخوردی باهاش داشته باشم؟؟؟؟؟؟با هم سر خانوادش دعوا کرده بودیم   برا خونه برنج و گوشت یه ماه بود نخریده بود اونوقت رسید پیدا کردم که برا تک تک اعضای خانوادش پول ریخته بود همیشه پول میده براشون

نمیتونی که تو خونه خودش راهش ندی باز میره خونه خونواده ش..بگو که رسیدارو پیدا کردی..همه چی رو دلته بگو..

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنارم هستیو آما دلم تنگ میشه هرلحظه💜
1053

در وا نکن

انقدر تاپیک پلی کیستیک میبینم همه نگرانن بچه دار نشن تصمیم گرفتم تو امضام بنویسم گرمیجات بخورید مثل گردو خرما عسل حلوا ارده گوشت شتر و گوسفند دم کرده نعنا دم کرده دارچین عرق رازیانه با عسل هرروز یه استکان عنبر نسا(باردارا دود نکنند سقط میکنه) دود کنید هم برای پلی کیستیک خوبه هم عفونت هم قاعدگی تنظیم میکنه برای قارچ اگزما سرما خوردگی هم خوبه عسل طبیعی واژینال کنید اینا باعث میشه رحم گرم بشه سردیجات مثل لبنیات مخصوصا دوغ برنج سالاد مرغ گوشت گوساله حذف کنید الان فصل ترشیه اصلا نخورید نان باگت مخصوصا خمیرش کیست میاره (پلی کیستیک نازایی نمیاره) گرده نخل خرما تخمدان رو فعال میکنه(برای جوجوم و زایمانم دعا کنید)🙏🌼
1101

درو وا بذار خودش بیاد توانگارنه انگارکه این اومده هیچ حسابش نکن تابیادسرحرف وبازکنه،اون موقع باقدرت باهاش برخوردکن

رابرت مرداک،مدیرشبکه فارسی وان:برای نابودی ایران بایددرخصوص کلمه مقدسی به نام"خانواده "هزینه کردومن قصددارم تاموضوع "مادر"رادردستورکارخودقراردهم.درایران مادرخانواده همه چیزرامدیریت میکندواگرمادررابه لجن بکشیم،تمام این جامعه به لجن کشیده خواهدشد.