1109
44
عنوان

بیاین عکس عروسیمو بذارم نظربدین

13385 بازدید | 427 پست

دخترم بیدارشده نمیخوابه اعصابم خوردشده حوصلم سررفته  بعدازعروسی جریاناتی پیش اومد میخوام ببینم تواین عکس من بهترم یاشوهرم

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم..  

منتظریم جون ما سریع بزار

خدایاشکرت که هر روز سه اتفاق عالی برام میفته😍😍خدایاشکرت که لیزر کردم😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت دندونامو خوشگل کردم😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت ک ب لطف خودت سه جفت کفش گرون باسه جفت کیف ستش که مارک و گرون هستن خریدم😍😍خدایاشکرت که میکرونید لینگ انجام دادم😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت یک شغل عالی که عاشقشم پیدا کردم با درآمد عالی😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت ماشین خریدم و گواهینامه گرفتم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت خونه خریدم عااالی😍😍

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1082
تو بهتری،کلا ماخانما بهتریییییم

جلل الخالق😁😁😁

خدایاشکرت که هر روز سه اتفاق عالی برام میفته😍😍خدایاشکرت که لیزر کردم😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت دندونامو خوشگل کردم😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت ک ب لطف خودت سه جفت کفش گرون باسه جفت کیف ستش که مارک و گرون هستن خریدم😍😍خدایاشکرت که میکرونید لینگ انجام دادم😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت یک شغل عالی که عاشقشم پیدا کردم با درآمد عالی😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت ماشین خریدم و گواهینامه گرفتم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت خونه خریدم عااالی😍😍
1103

😒😒😒😒😒😒سر صبم نمیزارن زود 

584

نه حاضر نیستیم

انقدر تاپیک پلی کیستیک میبینم همه نگرانن بچه دار نشن تصمیم گرفتم تو امضام بنویسم گرمیجات بخورید مثل گردو خرما عسل حلوا ارده گوشت شتر و گوسفند دم کرده نعنا دم کرده دارچین عرق رازیانه با عسل هرروز یه استکان عنبر نسا(باردارا دود نکنند سقط میکنه) دود کنید هم برای پلی کیستیک خوبه هم عفونت هم قاعدگی تنظیم میکنه برای قارچ اگزما سرما خوردگی هم خوبه عسل طبیعی واژینال کنید اینا باعث میشه رحم گرم بشه سردیجات مثل لبنیات مخصوصا دوغ برنج سالاد مرغ گوشت گوساله حذف کنید الان فصل ترشیه اصلا نخورید نان باگت مخصوصا خمیرش کیست میاره (پلی کیستیک نازایی نمیاره) گرده نخل خرما تخمدان رو فعال میکنه(برای جوجوم و زایمانم دعا کنید)🙏🌼

من حاظر 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
1058