1137
44

انواع شیرخشک ، سرلاک و غذای کودکان و همچنین محصولات آرایشی و پوست و مو رو میتونید

از فروشگاه اینترنتی اروندکالا تهیه کنید.

مارو دنبال کنید

1082
1125

عاشق پلیس کشورمونم .زنگ زدم ۱۱۰ک اقای کارگران زحمتکش شهرداری نصف شب بلندبلند حرفو دادو گاهی بحث میکنن وکارهدشبشونه بیاید تذکر بدید اول گف باشه ادرسواینا بعدگف مامورمیفرستم داشتم باش حرف میزدم قط کرد مامورم نفرستادن

حرفی واسه امضا ندارم....
1091

از دختر دار شدن متنفرم😢

من یک عدد نی نی سایتی هستم من دارای قد180 وسی کیلو وزنم بسیارزیبا و دلفریبم باچشمانی رنگی من شوهری بسیارپولدارباشغلی بسیار رده بالادارم که درخواب ندیدی ماهی 120 میلیون در ماه درآمد 119 و نیم میلیونش بابت قسط میرود و نمیرسد ما خیلی پولللللللداررررریم از همه شما بالاترم تا کورشود چشمانت که نمیتوانی ببینی😏 من گیاه خوارم در عمرم گوشت نخورده ام حالم از گوشت به هم میخورد در وعده های غذایی دو قاشق غذا بیشتر از گلوی من پایین نمیرود اینهمه هم در گوشت و مرغ فروشی ها صف کشیده اند خرزوخان و مشش ممد قلی هستن😏 همین شوهر رده بالا وپولدار مدام به من خیانت میکند گوشی من 50 میلیونی است من ازمبل استیل و طلای زرد که مال داهاتی هاست متنفرم چون من یک باکلاس تهرانی ام خانواده خودم بسیار لاکچری و اصیلنداما خانواده شوهرم کوتوله هایی زشت و کثیف و پرازویروس ونجاستند اماشوهرم که ازهمین خانواده پر از نجاست است و از ژنتیک انهاست یک جنتلمن ضدعفونی شده باقد250 و چهره ای دلرباس تمام خواهر شوهر مادرشوهرای عالم عفریته هستن به جز من و مادربی آزارم من تنهازنی هستم که در دنیایک شوهرتحفه دارم که همه زنان سعی درربودنش رادارند  من درشش سالگی ازدواج کرده ام و اندازه زن80 ساله میفهمیدم واکنون دانشجوی دکتری.کور شود هر آنکه نتواندبرتری من راببینددرکف یک سایت مجازی  
نمیخام دیع بگیرم.مد رک میخام باشه.کتک ام ز ده صورت جلسه نوشتن

خب طول درمان بگیر فردا از پزشکی قانونی واسه دیه و شکایت اقدام نکن ...ی نامه بهت میدن اونجا ک این خانم انقدر انقدر کبودی و له شدگی داره و میگه فلانی کرده ‌..ضمیمه پرونده و صورت جلسه تو کلانتریش بیار بکنن .

نی نی سایت فقط افسرده میکنه آدمو ناامیدی میده  بی اعتمادی ب شوهر میده وای 😑😑😑

من مجردم اولا ازدواج دوست داشتم یکی دوساله میام نینی سایت ازدواج خوشم نمیاد دیگخ اینقدر از شوهراشون بد میگن 

1058