2733
2734
عنوان

عشقا یه دقیقه لطفا😘😘

99 بازدید | 15 پست

سلام عزیزای دل

خواهرم میخواد یخچال بخره  خیلی از نیکسان تعریف کردن حالا مونده تو دو راهی  ! ایرانی نیکسان بنظرتون چجوریه

عایا کسی داره  خودش یا تو فامیل ک بدونه چجور یخچالیه عایا راضی هستن

مرررسی😘

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم نشنیدم تا بحال

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
من اولین بارمه میشنوم

خودمم هم‌

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...
منم نشنیدم برامن اسنواس راضیم 

من نمیدونم کی اینو بهش معرفی کرده گیر داده رو این

2738
 واسه مامان من دوناره خوبه مشکل نداره خدارو شکر . ولی تنها عیبش برفکشه . اونم ماهی یه بار باید ...

ایرانیه؟؟

واسه مامان من دوناره خوبه مشکل نداره خدارو شکر . ولی تنها عیبش برفکشه . اونم ماهی یه بار باید ...

آهان مرسی گلم

ایرانیه؟؟

آره ایرانیا . ما اون موقع نمیدونستیم برفک داره . چون قبلش یخچال مادرم خارجی بود ۲۰ سال پیش خریده بود . چون کوچیک بود گفت یه بزرگ بخرم . رفتیم ایرانی خریدیم . بعد از استفاده فهمیدیم باید ماهی یه بار بزاریم برفکش آب بشه . ایرانی ها هم بدون برفک داره هم با برفک  . چند سال پیش مادرم خرید ۱۵۰۰ الان شهروند دیدم گذاشته ۳۵۰۰

آره ایرانیا . ما اون موقع نمیدونستیم برفک داره . چون قبلش یخچال مادرم خارجی بود ۲۰ سال پیش خریده بود ...

خدایی خیلی بده 

بنده خدا چقدر اذیت میشه هردفعه بخواد هی تمیز کاری کنه 

خدایی خیلی بده  بنده خدا چقدر اذیت میشه هردفعه بخواد هی تمیز کاری کنه

زیاد سخت نیست . مادرم نمیزاره به یه ماه برسه . فکر کنم ماهی دوبار تمیز میکنه . بعد درشو باز میزاره خودش آب میشه میریزه کف اشپزخونه . یه دستمال خشک میکشه توشو قفسه هاشو میچینه و کف اشپزخونه هم یه تی میزنه . ولی به هر حال زمان میبره دیگه . 

همیشه دلم میسوزه میبینم تمیز میکنه . چون میخواست واسه خودش خارجی بخره همزمان شد با خرید جهیزیه من . دید پول کم میاره و گفت تو خارجی ببر خانواده شوهر حرف در نیارن . واسه من خارجی خرید خودش ایرانی😟😟😟😟

زیاد سخت نیست . مادرم نمیزاره به یه ماه برسه . فکر کنم ماهی دوبار تمیز میکنه . بعد درشو باز میزاره خ ...

ای جان مادره دیگه

2706