2410
2553
چند وقت پیش واسه بک قارچ رفتم دکتر. بک سوال درمورد جلوگیری پرسیدم بهم گفت جرا جلوگیری میکنی. گفتم خب ...

همین آدمو میترسونه واقعا

🍁🍁🍁و همانا پایان خزان،آغاز من است🍁🍁🍁خوشحالی یعنی؛خودتو و همسرت آذرماهی باشین🍁🍂🍁😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من زیاد قرص اورژانسی استفاده کردم بعد از هر بارداری هم قرص ضد بارداری میخوردم حتی آمپول هم زدم و آیو دی هم گذاشتم  و متاسفانه همه روش ها باید یه وقفه استراحت داشته باشه که من تبدیل به بارداری میشه با اینکه شوهرم  طبیعی جلوگیری میکنه سر سومی خواستم لوله هام رو ببندم ولی ترسیدم اما الان دیگه حتما میبندم چون این دفعه میترسم آقام کنارم رد بشه و من حامله شم اینقدر تخمک های من فعال هستند 😂😂

2456
من زیاد قرص اورژانسی استفاده کردم بعد از هر بارداری هم قرص ضد بارداری میخوردم حتی آمپول هم زدم و آیو ...

تخمکاتو بفروش خب ماشاالله انقد خوبن

🍁🍁🍁و همانا پایان خزان،آغاز من است🍁🍁🍁خوشحالی یعنی؛خودتو و همسرت آذرماهی باشین🍁🍂🍁😍
2714
من که بخیل نیستم ایشالا نشی. ولی من بار اول بعد ۳ سال و بار دوم بعد ۸ سال جلوگیری طبیعی حامله شدم.. ...

باشه

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....