2737
2734
عنوان

امشب بخاطر میکادو گریه کردم 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 42008 بازدید | 905 پست

واي باورت ميشه من دوتا بچه دارم هيچي هوس نكردم

فقط ي بار دلم ميكادو خواست عمم درست ميكنه عالي گفتم ميرين خونه عمه برا من ميكادو بيارن اومدن گفتن واااي يادمون رفت اتفاقا خيلي ميكادوهاش خوشمزه بود

من زدم زير گريه 

درسته چند روز بعد برام اوردن ولي واقعا ديگه نتونستم بخورم😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واااای توروخدا انقد وابسته به شوهراتون نباشید. هرچی دلتون خواست نخریدن هرجوری شده تهیه کنید بخورید. من اگه جای استارتر بودم خودم جلو چشمش میرفتم میخریدم یا به شیرینی سرا زنگ میزدم برام بفرستن با آژانس. البته همسر من خیلی فهمیده ست و هرچی بخوام برام تهیه میکنه.

ی مقدارم باید تنبلی رو کنار بذاریم. من خودم بارداری دومم. با مامان و خواهرم تقریبا همسایه ایم. مدیر مدرسه هم هستم. روزی دو ساعتم رانندگی میکنم رفت و برگشت. هفته پیش بشدت هوس آش رشته کردم. رفتم دخترمو از خونه خواهرم برداشتم و سر راه سبزی آش و رشته آشم خریدم. رسیدم خونه آش بار گذاشتم تا آماده شه سبزی شم پاک کردم و خرد کردم. دو ساعته آشم آماده شد. سخت بود برام اما لذتشو بردیم با دخترم. از موادشم نگهداشتم. روز بعدش ک همسرم خونه بود سبزی و رشته ریختم دوباره سه تایی خوردیم😍😄😊

خودت برو بخرررر عزیزم بدبختی من فقط گوجه سبز میخوام هر بار میگم گوجه سبز شوهرم قرمز میشه میگه تو ...

دستش درد نکنه 

خودم فعلا سرما خورده ام اصلا حال تکون خوردن ندارم 

دست شوهرت درد نکنه 

خدایا همه چیو سپردم ب خودت 💞
2738
الهی بگردم مگه گیر قوم الظالمین افتادی تو😔😔😔😔😔😔باور کن اگز نزدیکت بودم برات میخریدم میاوردم

فداتشم خانومی 

مرسی از محبتت 

خودمم خیلی دل نازک و بی زبونم چوب همینو میخورم

ن بابا  امروزم نگرفت حتی😔

منم تو بارداریم یبار هوس همین چیزا رو کردم اسمشو نمیبرم دلت نخواد الان فصلش نیست شوهرم گفت پول ندارم واقعا هم نداشت اون روز فرداش رفت خرید ولی من اون موقع دلم میخواست هنوز که  یادش میوفتم میسوزم

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
واي باورت ميشه من دوتا بچه دارم هيچي هوس نكردم فقط ي بار دلم ميكادو خواست عمم درست ميكنه عالي گفتم ...

الهی 

این میکادو انگار شیرینیه هوس برانگیزیه واس خانوما باردار 

منم دیروز میخواستم الان دیگه برام مهم نیست بخورم یا نخورم 

واااای توروخدا انقد وابسته به شوهراتون نباشید. هرچی دلتون خواست نخریدن هرجوری شده تهیه کنید بخورید. ...

افرین کدبانو 

ب قول شما یکمم میشه گذاشت رو حساب تنبلی 

ولی خوب من دیروز هوس کردم 

اونم حالم خیلی بدبود حتی نفس هم نمیتونستم بکشم دیگه نمیشد خودم برم 

منم تو بارداریم یبار هوس همین چیزا رو کردم اسمشو نمیبرم دلت نخواد الان فصلش نیست شوهرم گفت پول ندارم ...

تا عمر داری فراموش نمیکنی خواهر

ای جان

من باردارم

درکت میکنم

بچه تو شکمت گناه داره غصه نخور

چه نامرده شوهرت. به پیک بگو بیاره خب خیلی راحت میارن دم در خونه

اگه حرفی ام زد شوهرت بگو توکه درک نداری کسی هم بهت یاد نداده وقتی زن حامله چیزی میخاد همونجا بخری واسش

خودم رفتم خریدم

2706