2737
2734
عنوان

امشب بخاطر میکادو گریه کردم 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 42008 بازدید | 905 پست
نه فداتشم ربطی ب حامله بودنم نداره  واس اینکه سرماخوردم شدید اصلا نمیتونم از جام تکون بخورم وگ ...

اها چ خوب ک روی پای خودتی 

کاش نزدیک‌بودم واست خدایی میاوردم 

هنسرت بلد نیس درست کنه

قبول دارم‌همسرت بی احتیاطی کرده اما سخت نگیر 

بارداری نباید الکی خودتو ناراحت کنی 

امیدوارم زودتر خوب شی

به نظر من باردارایی که واسه خوراکی گریه میکنن یا بعدا با سوز و گداز خاطرات ویارای نافرجامشون رو تعری ...

درسته عزیزم ولی زن حامله بعضی وقتا چشمم فقط دنبال ی چیزیه ک هر جا صد مدل از اون غذا هم بخوره جای اونی ک بوش تو دماغش بوده یا چشمش بهش افتاده رو نمیگیره 

خدایا همه چیو سپردم ب خودت 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم درکت میکنم . میدونم توقعی نداری ، خیلی ها هی میگن چقدر توقعات بالایی داری ولی درکت میکنم گلم ، ...

قربونت برم عزیزم 

اره تو این دوران خیلی حساس میشه ادم 

حتی اگه بی خیال ترین فرد رو زمین باشه 

بازم دلش ذره ای توجه میخواد ❤❤❤

استارتر عزیزم من حامله بودم مادر شوهرم نون خونگی میپخت نمی تونستم برم کمکش کنم  دلم خیلی میخاست ...

هی چ ادم بی درک و فهمی 

ادم از مرد انتظار شنیدن هر حرفی رو داره ولی خوب ی زن چطور میتونه اینجوری بگه 

خودش نمیخواد این دوران رو بگذرونه ینی😔

2728
اها چ خوب ک روی پای خودتی  کاش نزدیک‌بودم واست خدایی میاوردم  هنسرت بلد نیس درست کنه قب ...

هخخخخخ همسرم 😂😂😂😂 اب میخوره از زیر پاش برنمیداره این دیگه انتظار خیلی بیجاییه ک بگم واسم چیزی دست کن 😁 

خیلی سخته ادم بی کس باشه حداقل اگه خواهری داشتم میتونستم بگم بیاد یکی دو روزی پیشم بمونه ولی خوب خدا همونم ازم دریغ کرد

مرسی عزیزلم لطف داری شما 

بلاخره ک این دورانم میگذره 

😚😍

من اشک میریختم برا شام عروسی به مادر شوهرم گفته بودم میدونست عروسی دعوت شدن رفتن همشکن جاریمم بردن شوهرم گفنه بود جلو فلانی نگیدا دلش شام عروسی میخواسته عهد برداشت دوتا شیرینی له شده برداشت آورد تو کیسه فریزری ؛ گفت بیا تین مال عروسی ما دیشب عروسی بودیم ولی چون تو نمیایی بهت نگفتیم 😞

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
2738
خوب حامله شدن من ک اینسری کلا ناخواسته بود  و نتونستم بندازم  بعدشم میگم با خودم شوهرم ک ...

این اشتباهه واقعا

ولی حداقل واسه بهتر شدن رابطه اتون تلاش کنین

مگه ادم چن بار ب دنیا میاد

امیدوارم خوشبخت بشی

سیاستای زنونه بهترین سلاح در مقابل یه دوپای نر هس ک ب اشتباه میگن مرد

سیاست داشته باش حداقل یه کم تغییر کنه

به نظر من باردارایی که واسه خوراکی گریه میکنن یا بعدا با سوز و گداز خاطرات ویارای نافرجامشون رو تعری ...

من موقع دوتا بارداریم خیلی هوس نکردم و تجربه ندارم اما زنداییم که خانم قدیمی هست و الان شصت سالش هست میگفت زمان بارداری همسایشون تو حیاط داشتن برنج می پختن(احتمالا روی اتیش یا هرچی) بوی برنج اومده خونه اینا اینقدر این هوس کرده که نشسته به گریه کردن بعد میگفت مادرم برام درست کرده اما گفتم نه نمی خوام این بوش مثل مال همسایه نیست .

میخوام بگم هوس تو بارداری برای هرکی فرق می کنه این بنده خدا قدیمی هم بوده که بگیم لوس و ... میگفت هنوز که هنوزه فکر می کنم اون برنج چه طعمی داشته

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.

استارتر درکت میکنم ولی به شوهرت بگو و ازش بخواه که هرچی هوس کردی برات بخره نذار تو دلت بمونه اون وظیفشه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
من اشک میریختم برا شام عروسی به مادر شوهرم گفته بودم میدونست عروسی دعوت شدن رفتن همشکن جاریمم بردن ش ...

تففففف 

فقط میخواسته بچزونه 😂 نامرد

تففففف  فقط میخواسته بچزونه 😂 نامرد

نامرد نه روانی ؛ ماخودمون خانوادگی ی زن حامله خیابون ببینسم هرررچی دستمون باشه به زورم شده باشه بهش میدیم اینا اعجاب انگیزن

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
2706