2726
عنوان

شما به آه کشیدن اعتقاد دارین؟؟

2029 بازدید | 47 پست

توروخدا بگین تا یکم حالم اروم شه شاید یکم صبور بشم شاید حرفاتون مرحم بشه رو زخمام

دوسال و نیم پای عشقم نشستم واسه راضی شدن خانوادش نذاشتن

مامانش گفته بود این دختره یه مثقال گوشت نداره گفته بود عروس من حتما باید یکی یه دونه باشه

خواهرش گفته بود ازکجا معلوم این باصدتا نبوده باشه باباش گفته بود اینا به ما نمیخورن درحالیکه ما وضعمون متوسط رو به بالاس و زندگیمون عالیه

داداشش گفته بود من نمیذارم اینو بگیری حتی اگه تا اخر عمرت مجرد باشی

من زشت نیستم اصلا

قبافمم خیلی خوبه نه که خودم بگم همه میگن

این دوسال خدامیدونه چه اشکا ریختم بعدشم وقتی قهر بودیم رفت نامزد کرد پسره

کلی هم بهم توهین کرد وقتی بهش زنگ زدم گفت چرا بچه بازی درمیاری من که نمیتونستم پات بمونم زندگیمو خراب نکن حتی دوستشم تو اینستا بهم پیام داد گفت زندگیشو خراب نکن کلی هم مسخرم کرد...به همین راحتی

من بخاطرش بهترین خواستگارامو رد کردم عمرمو پاش گذاشتم با اونکه مشکل داشت واسه بچه دار شدن بازم قبول کردم چون عاشقش بودم

درعرض یک ماه و نیم هم نامزد کرد هم عروسی  

داغونم حسابی شبیه افسرده ها شدم

یه خواستگارم دارم بازم مشکل بچه دارشدن داره نمیدونم چیکار کنم خیلی حالم بده

میگن خدا عوضشو جامیاره اما خدا همیشه با اوناس انگار .یعنی میشه تقاص اشکامو پس بدن؟؟خیلی  بهم توهین شد خیلی شکستم 

الان افسردگی شدید دارم فقط یه گوشه نشستم ساکت

من خودم دیدم هرکه ظلم کرده سرش اومده

یکی از اقواممون یه بچه رومسخره میکرد که یکم مشکل ذهنی داشت

سال بعدش بچه دار شد و الان یه بچه عقب مونده داره

یا یه بنده خدا خواهرشوهرش بچه هاش عقب مونده بودن

لباسای بچه هاشو پهن نمیکرد رو بند رخت اونا میگفت چون بچه های من سالمن اونا عقب مونده

الان خودش یه بچه داره که مبتلا به سندرومه

یعنی میشه خدا اه دل شکسته منو بشنوه؟؟؟؟منی که انقدر خرد شدم؟؟؟؟؟؟؟میگن به اندازه ظلمی که کردی پس میدی

یوقتایی میگم پس میدن گاهی هم طاقتم طاق میشه

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری💚🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط اینو مطمئن باش خدا جایِ حقِ

از کجا میدونین مشکل بچه دار شدن داره خواستگارتون؟

راستی من خودم یه دختر دارم که با نقص به دنیا اومد اما تا یاد دارم هیچوقت و هیچ کجا هیچ کس رو مسخره نکردم و به کسی نخندیدم.

منم دوس دارم بدونم دارم تاوان چیو میدم....

اما میدونم زیاد نباید تو کار خدا دخالت کرد.

بالاخره هر دلی خدایی داره

شما هم انشالله خوشبخت میشی و عاقبت به خیر

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود،گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود    گاهی بساط عشق خودش جور میشود،گاهی دگر تهیّه ب دستور میشود    گه جور میشود خودِ آن بی مقدمه،گه با دو صد مقدمه ناجور میشود   گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است،گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود    گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست،گاهی تمام شهر گدایِ تو میشود   گاهی برای خنده دلم تنگ میشود،گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود   گاهی تمام آبیِ این آسمانِ ما،یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود    گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود،از هر چه زندگیست دلم سیر میشود    گاهی به خواب بود جوانیمان گذشت،گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود    کاری ندارم کجایی،چه میکنی،بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود                ♡قیصرامین پور♡

منم یه سال زندگیمو نابود کردم مثل الان تو 

وقتی فکر میکنم که به خاطر یه پسر چقدر خودمو اذیت کردم و از خودم ضعف نشون دادم دلم میخواد بمیرم

ولی گذشت یه روز تصمیم گرفتم دیگه بهش فکر نکنم اسمشم به زبون نیارم ادامه تحصیل دادم کارکردم کلیم موفق شدم حتی آهم نکشیدم اینقدر دوسش داشتم ودارم که دلم نمیخواد اتفاقی براش بیوفته ایشالا خوشبخت باشه هنوز که مجرده تا جایی که میدونم

عزیزم خدا همه رو به اندازه جرمشون مجازات می کنه دستگاه عدل الهی اونقدر دقیقه که یه مورچه با ارزنش نمیتونه از اون رد بشه چه برسه به دل شکسته.

حالا یه عده تو همین دنیا به جزای کارشون می رسند یه عده هم توی اون دنیا. اگر دیدی یا شنیدی که زندگی روبراهی داره نگی آه من چرا دامنش رو نگرفت خدا به بعضی ها مهلت میده  تا بیشتر در بدی ها غرق بشند و یا توبه کنند.

شما سعی کن فعلا بهترین تصمیم رو درباره زندگی خودت بگیری پس اون رو رها کن به دست خدا

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
چقد همدرده خودمو میبینم اینروزا..... منم ۶سال با یکی بودم اخرشم خانوادش هم خودمو هم خانوادمو قضاوت ...

خدا ازشون نگذره بحق فاطمه زهرا

فقط اینو مطمئن باش خدا جایِ حقِ از کجا میدونین مشکل بچه دار شدن داره خواستگارتون؟ راستی من خودم یه ...

مشکلش چیه

رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه انک سمیع الدعا،خدایا کنجدم رو به خودت میسپارم
عزیزم خدا همه رو به اندازه جرمشون مجازات می کنه دستگاه عدل الهی اونقدر دقیقه که یه مورچه با ارزنش نم ...

من ازین شکستم که آبرومو جلو رفیقش بردهمیننننننن آبرومو برد آبروموبرد

2706