2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۵۱مورد دلیل برای سقط داریم.تو روش و انجام سقط ک فرقی نمیکنع... بیمه تامین و تکمیلی هم دارم...

نه عزیزم ولی باید جز موارد قانونی باشه تا سقط قانونی انجام شود. هرچی زمان بارداری کمتر باشد راحتتره

نه عزیزم ولی باید جز موارد قانونی باشه تا سقط قانونی انجام شود. هرچی زمان بارداری کمتر باشد راحتتره

متاسفانه قانونی ه...

آنومالی شدید داره...

بی شرافتا معلوم نیس چی دارن ب خورد ما خلق الله میدن ک اننننقد نقص و آنومالی زیاد شده تو جنین...

تاپیکا رو نگاه میکردم موارد سقط تو عنوان ها چقققد زیاده...

متاسفانه قانونی ه... آنومالی شدید داره... بی شرافتا معلوم نیس چی دارن ب خورد ما خلق الله میدن ک ان ...

آره بخدا. ولی دوست منم بهش برگ سقط دادن ولی ایندفعه آب دور جنینو گرفتن دیدن سالمه. شما هم مطمئن شو

ولی از بدی همه چی همه دچار این دردا شدن.

ایشالا یه نی نی سالم بزودی خدا بهت بده

دوستم الان تاپیکت رو دیدم. من حدود چهل روز پیش با مجوز پزشک قانونی سقط کردم. قرص خوردم یعنی. طبیعی سقط کردم تو ماشین  بعدش رسیدم بیمارستان و کورتاژ شدم. هزینه یک شب بیمارستان هم شد سیصد فکر کنم. 

حال دلت رو میفهمم...

بچه منم مشکل داشت، اونم نه یکی....

منم بهش گفتم وعده دیدار ما بهشت.... تو که بیگناهی و حتما میری منم سعی میکنم بیام....

جان به قربان حسین و لب عطشان حسین...           السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین