2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سها جان خوبی‌ نرمین گلی خوبه ،شادی جان شما چه طوری خوبی‌ الان دردی هم داری که بیاد و برود،مژده جان خوبی‌ چه خبرا همه چی‌ روبراه است مامان نوید جان شما چه طوری روز جمعه زایمان داری ما را از دعا فراموش نکن
بدترین درد زندگی غربت است
عاطفه جان چه طوری حتما خودت را داری برای فردا آماده میکنی‌ خیلی‌ مواظب خودت باش انشا الله که زایمان راحتی‌ داری و پسر گلت را در اگهش میگیری ،مامان هلنا عزیز خوبی‌ هلنا گلی چه طور است
من دیروز خیلی‌ حالم بد بود دل درد و دل پیچه شدید و ببخشید همراه با اسهال شدید مردم و زنده شدم هنوز خانه مادر شوشو هستم این جوری شوشو خیالش راحت است ولی‌ فردا میروم خانه البته هنوز کامل جا نگرفتم
2738
وای شادی جان این رونیکا گلی چه عروسک‌های قشنگی‌ دارد ،راستی‌ اون عروسک که یادگار روز حال خبتان است خیلی‌ قشنگ است من هم یک عروسکی همراهم آوردم که تازه بعد از ازدواج قهر بودم با شوشو و اون برای آشتی‌ با من رفته بود برایم خرید بود اون عروسک هم برای من خیلی‌ عزیز است حالا اگر توانستم عکس آن را میگذارم خیلی‌ خوب است آدم وسایلی که برایش خطر حال تلخ و شیرین دارد را نگه داری کند (ببخشید زیاد حرف زدم)

شادی جان نقشی‌ قشنگی کشیدی چرا ادامه نمیدی حالا من اینجا تنبلی می‌کنم تو چرا لباس‌های که مامان زحمت کشیدن هم خیلی‌ قشنگ هستن خوش به حال شما که مامان‌های گلتان پیشتان هستن،مژد جان ممنون از اینکه به یادم بودی من اینجا خیلی‌ نمیام پای ?نت

2706