2726

۱۳ آذر اخرین دورم بود.۳۲ سیکل،بتام ۳۶۰۰ بود.

لکه بیتی خیلز کم دارم.فقط دیشب یه کم بود اونم قرمز.بقیش کرم رنگه یا صورتی.

درد تو ناحیه لگن سمت چپ دارم.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

خیلی میترسم...

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لکه بینی که ربطی به خارج از رحم نداره خیلیا اولش لک میبینن

درد یه طرف چی؟

2728
بهتره بری آزمایش بتا

اره.فردا صب میرم

اخه اول بارداریته به نظرم طبیعیه لابد کار سختی سنگین نزدیکی چیزی باعثشه حالا برو دکتر

پیاده روی و پله زیاد داشتم

درد یه طرف چی؟

دردو منم دارممم ربطی نداره گلم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2706