2726

سلام خانوم ها میشه بیاید باهم تا زمان بارداریمون با هم باشیم من بارداری دومم هست یه دختر عسل دارم دلم یه پسر کاکل زری میخواد این ماه دکتر بهم لتر زول و کلومیفن داد فولیکول 21،22،24 داشتم و روز 13 آمپول زدم فرداش یکبار اقدام کردم بنظرتون باردار هستم؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

36 ساعت بعد اقدام یکبار داشتم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

کیا اقدام دارن بیان 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من نمیدونم چند ساعت بعدش باید اقدام داشته باشی..ولی انشاا.. ک بارداری.. 😍

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

آره احتمال داره و اینکه پسر باشه احتمالش بیشتره فقط نزدیکی نامرتب و کم شانس بارداریو پایی مباره حالا چون دلت نی نی پسر میخواد مجبوری فقط وقت آزاد شدن تخمک اقدام کنی .انشالله باردار میشی و نینی هم پسره 

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌
کیا اقدام دارن بیان 

من دوساله الا 😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
منم hcg زدم و لتروزل خوردم اين ماه ٦ روز ديگه موعدمه

انشاا... نشیییییی 😉😉

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره احتمال داره و اینکه پسر باشه احتمالش بیشتره فقط نزدیکی نامرتب و کم شانس بارداریو پایی مباره حالا ...

من دوست دارم پسر باشع... ولی پلی کیستیکم.دکترم گفته از دوازده پری تا هجدهم اقوام باش 😯

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من پنجشنبه باید بزنم.قبلا سه بار زدم فایده نداشته.اینبار اولین بار بعد از عمل لاپاراسکوپی.امید خدا ش ...

برای جنسیت پسر 

من دوست دارم پسر باشع... ولی پلی کیستیکم.دکترم گفته از دوازده پری تا هجدهم اقوام باش 😯

مهم نیست چون آمپول زدی آزاد میشن و احتمال بارداری هم هست .دکترتون نمیخواد شانس بارداری کم بشه برا همین خواسته  مرتب اقدام کنی .

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌
نميدونم والا ديگه نا اميد شدم اين ماه هم اميدي ندارم😞

عزیزم همین ماهی گ ادم فکرشو نمیکنه باردار میشه معمولا 😂انشاا.. مامان بشی این ماه 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره احتمال داره و اینکه پسر باشه احتمالش بیشتره فقط نزدیکی نامرتب و کم شانس بارداریو پایی مباره حالا ...

من روز تخمک‌گذاری مو متوجه نشدم چون کلومیفن رحم رو خشک میکنه ترشح نداشتم اما 36 ساعت بعد آمپول یکبار اقدام داشتم برام دعا خدا بهم پسر صحیح و سالم بده 

2706