2733
2734
عنوان

خون ریزی بعداز زایمان

156 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من دو ماه پیش زایمان کردم و بعداز قطع خون ریزیم تا ۴۰ روزگی بچه لکه بینی داشتم و قطع شد الان چند روز هستش که اول لکه بینی داشتم الان تبدیل به خون ریزی شده دردی هم ندارم اصلا در ضمن شیر خودمو به بچه میدم میخواستم بدونم این خون ریزی پریود هستش؟

#سوگلیِ_مامان👼

اگه کمتر از ده روز باشه و قطع بشه، پریودیه

اما اگه همچنان ادامه پیدا کنه برو دکتر،امپول میزنه

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه پریود باشه شیرم قطع میشه؟

نه بابا

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2738
آخه شیر میدم

ربطی نداره عزیزم من دختر اولم بعد از 40 روز پریود شدم بعدش هم هر ماه سر تایم می شدم الان هم سر دومی همینطور هست افراد با هم متفاوت هستند بعضیا شیر میدن تا 2 سال ریود نمیشن بعضیا مثل من از همون اول پریود میشن بعضیا هم بعد 6 ماه که بچه هم شیر هم غذا می خوره

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
ربطی نداره عزیزم من دختر اولم بعد از 40 روز پریود شدم بعدش هم هر ماه سر تایم می شدم الان هم سر دومی ...

پس خیالم راحت بشه شیرم قطع نمیشه نگرانم 😔

#سوگلیِ_مامان👼
پس خیالم راحت بشه شیرم قطع نمیشه نگرانم 😔

نه عزیزم اصلا نگران نباش دختر اولم دو سال شیر خورد هر ماه هم پریود می شدم

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍