2726
عنوان

تولد پسرمه کمک لازم دارم

363 بازدید | 23 پست

بچه ها من چند روز دیگه تولد پسرمه پنج سالشه میخواستم تولد نگیرم براش فقط یه کیک ببرم تو مهد کودک ولی خودش میگه تولد میخواد دلم نمیاد نگیرم براش، حالا مشکل من وقته و اینکه دست تنهام 

به نظرتون چی درست کنم ک هم خوب باشه هم زیاد هزینه بر نباشه هم وقت گیر نباشه هم بزرگ‌ترت و بچه ها همه دوست داشته باشن ؟

خودم نظرم سوسیس بندری سالاد ماکارونی و ماکارونی شکم پر بود بعد یکم رو ماکارونی شکم پر و کشک بادمجون دودل شدم ، 

البته تارت کشک بادمجون هم تو نت دیدم خوشم اومد ، 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی چیزی درست کن که تا الان درست کردی. من ی بار از نت درست کردم خیلی بد شد. حوصلمم‌سر رفت خسته شدم پولمم رفت.میبره مهد دیگه. ی کیک بگیر با ی نوشیدنی ، میوه، تنقلات، سالاد ماکارونی‌ درست کن باگت کوچولو بگیر با نوشابه. تموم شه بره. هم پسرت خوشحال میشه با دوستاش هم راحته واسه تو مهم اینه شاد بشن

2728
من چند وقت پیش تولد پسر ۶ سالم بود سالاد الویه و حلیم بادمجون دادم همه دوست داشتن 

اتفاقا حلیم بادنجونام خیلی خوشمزه میشه 

راست میگی بهتره 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
نظرت خوبه👌تولدش مبارک کی اومده دنیا چندم؟؟

مرسی عزیزم 

شش بهمنه پسر من تقریبا دوهفته دیگه

ی چیزی درست کن که تا الان درست کردی. من ی بار از نت درست کردم خیلی بد شد. حوصلمم‌سر رفت خسته شدم پول ...

خیلی دوست دارم این کارو کنم 

اگه مهد قبول کنه شاید همین کارو کنم 

من دوسه روز پیش تولد دخترم بود یکسالگیش.  پاپکرن. اسمارتیز. پرتغال. نارنگی.  سیب.  و ناهار ماهی پلو دادیم جاتون خالی حسابی خوش گذشت 

امیدوارم به شمام خوش بگذره 

تولد پسرتون هم پیشاپیش تبریک میگم انشااله ۱۲۰سالگیش زیرسایه پدرمادر

سالاد ماکارونی رو با جامبو درست کن. و کشک بادمجون رو درست کن. دو تا ماکارونی با هم نباشه‌

خوب میشه رو جامبو سالاد ماکارونی 

من میخواستم توش گوشت چرخکرده بذارم و روشم پنیر

یعنی سوسی بندری خوب نمیشه

به نظره من کیک بخری ببری مهدکودک خیلی بهتره  پیش دوستاش هم خوش میگذره همم خرج و زحمتش کمتره

مهد اخه کیکم نبرم خودشون براش اونجا کیک میپزن اگه وسیله هاشو ببرم 

ولی خودش میگه مهمون بیاد خونمون😑😑

2706