2410
2553
عنوان

شير خشك سيميلاك

82 بازدید | 5 پست

دوستان يكي به من كمك كنه اين شيرخشك سيميلاك ك تو داروخانه هاس چيه؟اوني ك انقد گرونه چيه؟؟؟

سيميلاك توتال كامفورت رو همه بچه ها ميتونن بخورن؟يا براي گروه خاصيه؟؟؟؟؟😑😑😑😞😞😞

من ب بچم همینو میدادم غیر از ابن مدلم فکر نکنم جور دیگ باشه توی داروخانه  هست؟

بچم مشکل خاصی نداشت و این سیمیلاکی ک گفتین  برای گوارشهای ضعیف  فکر کنم 

یعنی  مدل بدی نیست در کل  عمل گوارش و راحتتر میکنه  اینطور که یادمه بازم بپرسین از بقیه

خوشنزه اس ولی!!

ولی  سیمیلاک ۳ دبگه نبود  میگفتن وارد نمیشه  از جای دبگه تهیه کردبم یه مدت و لی دیدیم سخته بالاخره یموقع نتونبم بگیریم باید شیرشو عوض کنیم که سوپرامیل ۳بعدش ب دخترم دادم

برای ادبیات بعضی خانمهای نی نی سایت متاسفم...😔
من ب بچم همینو میدادم غیر از ابن مدلم فکر نکنم جور دیگ باشه توی داروخانه  هست؟  بچم مش ...

شما چند ميخريدي؟پسر من شر خودمو خيلي كم ميخوره ميخوام ي شير خوب بهش بدم ولي معدش سازگار نبوده با اكثر شيرا الان گيگوز ميخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما چند ميخريدي؟پسر من شر خودمو خيلي كم ميخوره ميخوام ي شير خوب بهش بدم ولي معدش سازگار نبوده با اكث ...

من ۳۲ تومن ۱سال پیش فککنم همین حدود  شیر خوبیه ولی میگم برای ما ۳ پیدانشد اگر نمیخواهی عوض کنی شیرشو نگیر   یا بپرس شاید ۳ اش وارد بشه  

2720
شما چند ميخريدي؟پسر من شر خودمو خيلي كم ميخوره ميخوام ي شير خوب بهش بدم ولي معدش سازگار نبوده با اكث ...

چند وقتشه؟ من سیمیلاک ۲ میدادم  قبلش و بعدش سوپرامیل  دادم  قیمت سیمیلاک ۲  

۳۲هزار تومان