2726
عنوان

اونایی که آندوسکوپی کردین یه لحظه تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 2289 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره بابا اين چيزا به شلوغى و خلوتى و خصوصى و عمومى ربط نداره اگه يه گزارش به گوش وزارت بهداشت برسه ...

خداکنه همین باشه.انقد گریه کردم بی حال شدم

میگم هپاتیت نگیرم

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
2728
شما فك كن برا من تو بيمارستان كيش كه انجام دادم اون امپول رو نزدن  زنده و بيدار انجام دادن جون ...

من دوبار انجام دادم.دفعه اول بدون امپول دفعه دوم با امپول.در کل من زیاد اذیت نشدم.فقط دفعه اول که امپول نزدم اوقم میگرفت 

وای وای.توروخدا قشنگ برام توضیح بده.دکتر مجدیان فر قراره اندوسکوپیم کنه.میشه هر چی میدونی بگی بهم یک ...

این دکتر آندوسکوپ نکردن ...

کلا ده دقیقه بیشتر نیست ..بیهوش میشی ،واصلامتوجه نمیشی نگران نباش عزیزم ان شاالله خیره ....

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

چقدر سوسول هستيد شما !!!

بيهوشى چيه ديگه !!

منم انجام دادم يك لحظه كه اون شلنگ ميره داخل يه عوق ميزنيد و تمام ، من تيكه بردارى هم داشتم 

همش مگه چقدر طول ميكشه !!

چطورى ميخواهيد بزاييد شماها !!!

واااااااای.اذیت نشدی؟

نه اخه چیزی متوجه نمیشدم یه قطعه میزارن داخل دهان که دهانت باز باشه بی حسی هم میزنن میگن بخور که گلو بی حس شه ده دقیقه هم نشد اصلا هیچی حس نکردم

نازنین زهراعشق یه دونه مامان😍
نه یه امپول میزنن بیحال میشید.بعدشم باید دستتون را بگیرند ببرند خونه.چون گیج تشریف دارید.

من آندوسکوپی کرده بودم از بس گیج بودم شوهرمو بردم یه طبقه دیگه از دکتر پوست نوبت برای دوساعت بعد گرفتم بعد رفتم یه کرم مرطوب کننده بد بو خریدم بزورم میخواستم برم سیسمونی بگیرم شوهرم بزور بردم خونه

وقتی سرحال اومدم بهش گفتم این خریدا چیه مال کیه؟

گفت خودت خریدی! از بس تو هپروت بودی بزور منو اینور اونور میبردی تازه نوبت دکتر برای امروزم گرفتی تو تاکسی هم همش میگفتی منو پیاده کن میخوام لباس بچه بخرم😄 من که یادم نمیومد😁

من آندوسکوپی کرده بودم از بس گیج بودم شوهرمو بردم یه طبقه دیگه از دکتر پوست نوبت برای دوساعت بعد گرف ...

دقیقا منم نیم ساعت بعدش را کلا یادم نیست.فقط میگن بشدت اصرار داشتی بشینی پشت فرمون ماشین تا خوته رانندگی کنی چند نفری مانع شدند.  

مشكل استريل بودنش نيست حتما ازشون بخواه و اصرااار كن با بيهوشي سطحي اندوسكوپيت كنن  بدون بيهو ...

اتفاقا با بی هوشی ام

فقط از بهداشتش میترسم

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
چقدر سوسول هستيد شما !!! بيهوشى چيه ديگه !! منم انجام دادم يك لحظه كه اون شلنگ ميره داخل يه عوق مي ...

من انقد گریه کردم

همش میگم ایدز نگیرم

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
من آندوسکوپی کرده بودم از بس گیج بودم شوهرمو بردم یه طبقه دیگه از دکتر پوست نوبت برای دوساعت بعد گرف ...

یعنی در این حد یادت نبود؟

اون لحظه رو هم که اندوسکوپی کردن به خاطر نمیاری؟

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
2706