2733
2734
عنوان

کارهای هنری

842 بازدید | 57 پست

دوستان بیایید هر کار هنریو ک ردیم رو عکسشو بزاریم هم یاد بگیریم هم لذذذت ببریم  

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ميخواستم بنويسم واسه دخترم ساختم اسمشم گذاشته گل پرى ولى فقط واى اومد😂

خخخخ اشکال نداره ولی خیلی قشنگ و تمیز شده

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
2738
بله عزيزم نمديه

منم کار نمدی میکنم عروسک انگشتی وکیفش برای بچه ها درس کردم ی کیف پول درست کردم کلا این کارارو خیلی دوست دارم

منم کار نمدی میکنم عروسک انگشتی وکیفش برای بچه ها درس کردم ی کیف پول درست کردم کلا این کارارو خیلی د ...

چه خوب به جمع نمد بازا خوش اومدى💖

الان عكس جا موبايلايي كه ساختمو ميذارم شايد ايده بشه

اینم ی کاردیگمه خیلی دوسش دارم کادو دادم ب زنداییم

چه خوب به جمع نمد بازا خوش اومدى💖  الان عكس جا موبايلايي كه ساختمو ميذارم شايد ايده بشه

اینم جاشیرینی ک واسه عید پارسالمون درستش کردم  

2706