2733
2734
عنوان

مشخصه بارداری

162 بازدید | 28 پست

خانوما علائم بارداری از کی مشخص میشه من خیلی استرس دارم ولی تا پریود 11 روز مونده

هیچ علائمی ندارم سردرد کمردرد هیچی

پری هامم نا منظمه 

آمپول hcgهم زدم از وقتی اونو زدمم ترشحاتم کلا به صفر رسیده 

باور نمیکنم خدا به کسی بگوید؛ نه...... خدا فقط سه پاسخ دارد. 1.چشم 2.کمی صبر کن. 3.پیشنهاد بهتری برایت دارم...... ☺️همیشه در فشار زندگی اندوهگین نشو؛ شاید خداست که در آغوشش می فشاردت. برای تمام سختی هایی که میکشی صبر کن. صبر اوج احترام به حکمت خداست🌺🌺🌺🌹🌼🌼🌼🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشخص ترینش به نظرم حساس شدن سینه هاس من تجربه ی دوتا بارداریو دارم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2728
استرس چرا؟؟؟عزیزم تو دوماهگی اکثرا علایم شرو میشه الان ک نه بعدشم استرس سمه بسپار ب خدا

چه خبره از دوماهگی عزیز من دوماهگی دیگه نیازی به علامت نیست

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2738

من بعد امپول ترشح هم ندارم دیگه

باور نمیکنم خدا به کسی بگوید؛ نه...... خدا فقط سه پاسخ دارد. 1.چشم 2.کمی صبر کن. 3.پیشنهاد بهتری برایت دارم...... ☺️همیشه در فشار زندگی اندوهگین نشو؛ شاید خداست که در آغوشش می فشاردت. برای تمام سختی هایی که میکشی صبر کن. صبر اوج احترام به حکمت خداست🌺🌺🌺🌹🌼🌼🌼🌼
16 روز بعد از زدن امپول بی بی بزن انشالله که بارداری. به علایم هم اصلا توجه نکن. من همه علایم بارد ...

من اونم ندارم سینه هامم اصلا حساس نشده دهنم طعم فلز نمیده

واى منم مثله شمام خيلى استرس دارم امروز ٢٠پريودم همش احساس پريودى دارم خيلى هم ترشح دارم 

ميدونى اصالت چيه!!!! اينكه اگه تن به  انجام هر كارى نميدى معنيش اين نيست كه نميتونى! بهش ميگن "چهار چوب.   كسى كه تو زندگيش چهار چوب داره يعنى اصالت داره، اصالت رو نه ميشه خريد نه ميشه اداشو دراورد،. اصالت يعنى دلت نمياد خيانت كنى ،دلت نمياد دل بشكنى،دلت نمياد دورو باشى ،دلت نمياد آدما رو بازى بدى،كاش آدما بفهمن كه اينا سادگى نيست اصالته!!!!
مهم نیست منم ترشح نداشتم و باردار بودم

وااای مبارکه برا منم دعا کنید

2706