2726
ارکیده جاده چالوس خیلی خوبه هم کافه داره هم رستوران منم یبار تولد گرفتم براهمسرم اونجا ازهمه بهتر عک ...

عزیزم 😅😅

آره منم رفتم . هم جاده هم بالای مهستان 😍

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر خوبیه حتما سر میزنم 

من چل برگو از نت برگ پیدا کردم 😁

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
2728
وااای جاده چالوس ارکیده خیلی گرون در میاد 

قیمت غذاهاش مثل بقیه جاهاست گرونترنیست عزیزم،بجای این ک بری کافه ک الکی گرونه واکثرکافه هابخاطر تولد هزینه جدامیگیرن برید رستوران بهتره هم غذاخوردید هم تولد گرفتید،کافه الکی پول دادنه