2737
2734

کسی رفته راضی بوده؟؟

من چون شهرمون کوچیکه فقط توش یک جا هست که لیزر میکنه اونم دستگاهش ای پی ال

میگه با ۸ جلسه رفع میشه

آره خوب هستن منم دفعه اول كه خيلي سال پيش بود آي پي ال كردم خيلي از موهام رفت و خوب شد 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای پی ال لیزر ک نیس .ی نوع پالس نوری هس. من صورتمو چندسال پیش آی پی ال زدم.الان شادج سالانشو با دایود میرم. بیکینی و زیربغلم با دایود میرم ک خب موثر تره و زودترم تموم میشه

مخالفی باهام ریپلای نکن لطفا  #متاهل_متعهد
هزینش چقد بود

اوه أون موقع خيلي گرون بود زير بغل رو فقط جلسه ايي صد ميدادم ولي الان زير بغل و بيكيني و پشت لب و چونه رو اونم با ليزر الكساندرايت نزديك صد ميدم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2738
جدی؟؟ یعنی برم بازم دراومد؟؟ بدنت رو سفیدم کرد؟؟

آره با هر نوع ليزري انجام بدي نياز به ش ارژ داري باز يكم تارهاي نازك و كمرنگ در مياد 

من یه جا رفتم خصوصه تضمینی هم هس ک کلا بر طرف میشه با دو جلسه منتها خ گرونه ۲۵۰۰ تقریلا میشع

ليزر تو دو جلسه؟

من راضي بودم بعد خيلي سال كه الان باز رفتم ليزر ديگه پكيج بود زير بغلم توش بود و من ميزدم ديگه 

اوه أون موقع خيلي گرون بود زير بغل رو فقط جلسه ايي صد ميدادم ولي الان زير بغل و بيكيني و پشت لب و چو ...

من یه جایی پرسیدم جلسه ای ۴۰۰خواستن تازه گفتن معلوم نیس چن جلسه برطرف بشه!یه جا هم ک تضمینی ۲۵۰۰خواستن کل بدنو!نمیدونم کجا برم ک هم یکم ارزون باشه هم کارش خوب باشه

وزن شروع. ۵۴  وزن فعلی ۶۰. وزن هدف ۶۸.   قد۱۶۸
ینی از ای پی ال راضی نبودین؟؟

واس موهای صورت ک ک کم بودن خوب بود. اما موهای نواحی دیگه برو دسگاه بهتر. اب پی ال ارزونتره از همه مواظب باش کلاه سرت نره

مخالفی باهام ریپلای نکن لطفا  #متاهل_متعهد
من یه جایی پرسیدم جلسه ای ۴۰۰خواستن تازه گفتن معلوم نیس چن جلسه برطرف بشه!یه جا هم ک تضمینی ۲۵۰۰خواس ...

كل بدن جلسه ايي ٤٠٠؟

2706