2726
عنوان

ما فقط

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پریروز سیب کیلویی 11 تومن بود. اونم از این سیب پخته ها، نه سیبای ابدار

ای وااای 

هیچی دیگه ما ک نمیخریم

ترکیدیم اینقدر پرتقال خوردیم

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

یه چیز بگم باورتون میشه من تو عمرم موز نخوردم  اینقدر از این میوه و بوش بدم میاد می خریم فقط دخترم میخوره شوهرمم دوست داره و لی میگه چاق کننده هست یعنی میخوام بگم موزم نخوریم هم  چیزی نمیشه ولی خوب بعضیا خیلی دوست دارند که متاسفانه قیمتها سر به فلک کشیده

پایین شهر برو بگیر کیفیت میوه هاپایینه اما قیمتش ارزونتره

ماسیب کیلویی سه تومن کوچولوئه ولی خوشمزست

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        

تومملکتی که همه چیز داریم به قول خودشون خودکفاهستیم این چه وضعیتی داریم .این گرونی ها خیلی عواقب بدی داره .نسل جدید دچار کمبود ویتامین و مواد غذایی و فقر غذایی دارن به مرور زمان خودشو نشون میده 

هر وقت هرکی از گرونی نالید گفتین شکر خدا کن شما از کجا میدونی شکرخدا نمیکنیم عزیزدل؟

مگه من با شما بودم عزیز دل

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2706