2726

شوهرمم راهش نمیدم  پاچشو میگیرم  مث خائن باهاش برخورد میکنم      ذهنم خراب شده   نکنه اتفاقی بیوفته خدا نکنه      اخه قراره شوهرم بره تهران تنها بمونه دو ماه کار بکنه    بعد اگه شرایط کاریش خوب شد منو بیاد ببره تهران   من تبریزم     انقددددد ذهنم خراب شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تورو خدا جمع کنین این کاراتون رو شما که به این زودی تحت تاثیر قرار میگیری از این سایت برو چون با همه چیز زندگیت رو تلخ میکنی ارزشش رو نداره که ،اینجا هرجی بخونی مگه قراره تو زندگی تو هم بشه بیچاره شوهرت اونطوری رفتار کنی که برای همیشه ازت فرار میکنه خودت از راه بدرش میکنی

گاهی دلت برای آدما نه ،برای خاطرات تنگ میشه ❤️‍🩹
2728
تورو خدا جمع کنین این کاراتون رو شما که به این زودی تحت تاثیر قرار میگیری از این سایت برو چون با همه ...

اخه میخواد تنهایی بمونه تهران    استارترش هم میگف حتی یه روز هم شوهرتون رو تنها نزارین   ترسیدم

مگه همین الان از صبح تا شب میتونی شوهر خودت وو چک کنی که میترسی بره شهر دیگه؟. خدا کنه آدم ذات خودش درست باشه. نیازی به چک کردن و شک کردن نیست

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

عزیزم خودتو درگیر نکن خیلی میخای احتیاط کنی هکش کن ولی ذهنتو پاک کن از این حرفا 

آقا امام زمان عج برا سلامتی شما قرآن میخونم شما هم  درپیشگاه حق برا سلامتی فرزندم دعا کنید به موقع وسالم بدنیا بیاد. قطعا فرزندی که دعای ولی  عصر عج همراهشه هم سالمه هم زیبا.نینی سایتیای عزیز محتاج دعاتونم. 
2706