1177
44

بنظر من : افسانه پاکرو

ما به فلک بوده‌ایم،یار ملک بوده‌ایم/باز همان جا رویم،جمله که آن شهر ماست/خود ز فلک برتریم، وز ملک افزونتریم/زین دو چرا نگذریم؟منزل ما کبریاست/گوهر پاک از کجا؟عالم خاک از کجا؟/بر چه فرود آمدید؟! بار کنید،این چه جاست؟؟!

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

معیار زیبایی نچرال بخوای در نظر بگیری خیلی کمن ک الویت های جهانی داشته باشن

بعنی بدون گریم‌و عمل و پروتز و بوتاکس و فیلر

من سادگی نازنین بیانی رو دوست دارم

از اعماق قلبم ارزو و دعا میکنم ارزوهاتون ب قشنگ ترین شکل براورده شه..امیدورام شما هم واسه خواسته‌ها و ارزو های من تو زندگیم دعا و ارزو کنید🌺❤️
من ازنظرم زنی خوشگله که سبزه وقدبلندباشه یکیش پرینازایزدیار...

چ جالب....اها راسی من عاشقققق روشنک عجمیان هستم

ما به فلک بوده‌ایم،یار ملک بوده‌ایم/باز همان جا رویم،جمله که آن شهر ماست/خود ز فلک برتریم، وز ملک افزونتریم/زین دو چرا نگذریم؟منزل ما کبریاست/گوهر پاک از کجا؟عالم خاک از کجا؟/بر چه فرود آمدید؟! بار کنید،این چه جاست؟؟!
8
سحرتبر

!! بنده خدا کاش اونکارو نمیکرد باخودش

من ازنظرم زنی خوشگله که سبزه وقدبلندباشه یکیش پرینازایزدیار...

اره پریناز واقعا زیبا وجذب کنندس خیلی نگاش میکنم  بازیش هم خیلی خوبه خاصه واقعا بازیگره کار بلتیه

از ساعت ۲۳ و ۸ دقیقه روز سه شنبه ۲۷ فروردین شروع کردم 😊 
سحر قریشی  بهاره کیان افشار متین ستوده طناز طباطبائی مهتاب کرامتی

نمیدونم چرا از متین ستوده خعلیییی لجم درمیاد !

طناز طباطبایی اره واقعا باکلاسه چهرش

1167

مهتاب کرامتی، نیکی کریمی، سحر قریشی، بهنوش های بختیاری و طباطبایی

و حدیث میر امینی

مهین ترابی، مهتاب نصیرپور، تیموریان همه رو ازنزدیک دیدم

نيكي كريمي

افسانه پاك رو 

الناز شاكر دوست 

اي كاش ميشد سرنوشت خويش را از سرنوشت/اي كاش ميشد اندكي تاريخ رو بهتر نوشت/اي كاش ميشد پشت پازد بر تمام زندگي/داستان عمر خودرا گونه اي ديگر نوشت😔
1178