2737
2734
عنوان

شیرم کم شده بخاطر مصرف ال دی

2592 بازدید | 13 پست

سلام بچه م یک‌ماهه س. شیر خوب داشتم اما ال دی خوردم چون رابطه داشتیم نمی‌خواستم دوباره باردار شم ترسیدم یه بسته ال دی رو تا پریشب تموم کردم...

الان شیرم خیلی کم شده نی نی اصلا سیر نمیشه همش گریه می‌کنه ..از گشنگی ..

دیگه ال دی نخورم خوب میشه یعنی ؟؟؟؟؟؟ چیکار کنم حالا...

غلط کردم .. خیلی پشیمون و ناراحتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اوور دوز نکردی؟

شیرت ک کم شده هیچ.اونهمه هورمون تو شیرت ترشح میشه پدر بچه رو درمیاری که.چجوری زنده موندی با اونهمه قرص ک خوردی.نخور دیگه بزار پریود شی بعدش شیردهی بخر بخور .مواظب باش ی کم بخاطر بچه

شیر خشک بده فعلا بهش نزار گشنگی بکشه

2731
اوور دوز نکردی؟ شیرت ک کم شده هیچ.اونهمه هورمون تو شیرت ترشح میشه پدر بچه رو درمیاری که.چجوری زنده ...

خخخخخ همه رو یه شبه نخوردم ک خواهر...

هرشب یکی خوردم الان بیست و یک شب شد و یه بسته قرص ال دی هم خب تموم شد

قطع کن وازداروخانه برای افزایش شیرقطره وقرص بگیر

دانه رازیانه خیلی خوبه.بگیرمثل چای مثلا ۱قاشق تودولیوان آب بجوشه وبعدآبشوبخوری خوبه

خودم ۱ماه اول به دلایلی فقط شیرموبایدمیدوشیدم وبچه ام نمی تونست خودش مک بزنه با مصرف رازیانه زیادشد

هیچ کس برای من،تونمی شود😍😍😍
اوور دوز نکردی؟ شیرت ک کم شده هیچ.اونهمه هورمون تو شیرت ترشح میشه پدر بچه رو درمیاری که.چجوری زنده ...

میگم قرص شیردهی فقط با جلوگیری از بارداری ی در دوران شیردهی هستش یا شیر آدم هم زیاد میکنه؟!؟!؟!

2738
دانه رازیانه؟؟؟ عطاری ها دارن؟؟

اره دارن.بخر دم کن بخور .قطره شیر افزام همون رازیانه س داروخونه داره

خودتم مایعات و آبگوشت .بادوم و شیر و غذای مقوی بخور تا شیرت زیاد بشه.من ک دارم از شیر میگیرم سینه م توش مث سنگ شده .😥

آره دارن

تو اینترنت هم سرچ کن واصلابرای بچه ضرر نداره

هم پودردارن وهم دانه ولی دانه خیلی بهتره

منم بچه ام ۱ماه بدلیل نارس بودنnicu بستری بودبازوردارو افزایش شیر.ورازیانه شیرم قطع نشد

آب هم زیادبخور

هیچ کس برای من،تونمی شود😍😍😍
اره دارن.بخر دم کن بخور .قطره شیر افزام همون رازیانه س داروخونه داره خودتم مایعات و آبگوشت .بادوم و ...

ممنون از راهنماییت . سینه تون در تمام طول شیردهی سفت بود؟؟؟ آخه مال من اوایل سفت بود یعنی در شیر بود اما الان نرم نرم .. مال شما تا الان سفت بوده یعنی باید تا دوسالگی بچه سینه هام سفت باشند تا بفهمم توش شیر هس یا ن؟؟

ممنون از راهنماییت . سینه تون در تمام طول شیردهی سفت بود؟؟؟ آخه مال من اوایل سفت بود یعنی در شیر بود ...

ن بابا .رفته رفته نرم میشه.برا بچه دوم ک از اول شیردهی ترمه

من چون شیر ندادم چن روزه مونده سفت شده توش .