2726

سلام مامانهای مهربون، بازم به کمکتون احتیاج دارم مثل اون دفعه که با راهنمایی های خوبتون کمکم کردید این بارهم کمکم کنید.یه توضیح کامل بدم بهتون.یه دختر 3سال و خرده ای دارم که از پرورشگاه گرفتیم.اخه ما بچه دار نمیشدیم بخاطر ازواسپرمی شوهرم.ولی چند ماه پیش شوهرم با درمان گیاهی یه عطاری ،درمان شد و بعد از 7سال الان 6ماهه باردارم.دخترم اوایل خیلی آروم بود ولی کم کم پرخاشگر شد و خیلی اذیتم میکرد ، از راهنماییهاتون استفاده کردم ، پیش مشاور هم بردمش تا اینکه خیلی بهتر شد، بهش نگفته بودیم که من باردار شدم تا اینکه حدود 2هفته ست بهش گفتیم.از وقتی فهمیده کارهای وحشتناکی میکنه که نمیدونم علتش چیه یا اینکه چکار کنم، خودشو پرت میکنه زمین، الکی گیر میده و اگه کاری که میگه رو نکنیم بدترین حرکات رو انجام میده که اصلا باورتون نمیشه، میگه من خواهر برادر نمیخوام ، بیان میکشمشون، چند بار مشت زده به شکمم و...هرکاری بگید کردم ، هر روشی به ذهنم رسیده انجام دادم ،تروخدا بگید چکار کنم فقط گریه ازم برمیاد دیگه.نگران هر 3تاشونم.

اگر یهو جواب ندادم دخترم بیدار شده.بدقلقی میکنه شبا خوابش خیلی کم و سبکه.پیشاپیش ببخشید.

میگن هیچ دعایی بی جواب نمی مونه.از ته دل کنید، قشنگ دعا کنید و برای رسیدن بهش تلاش کنید.بالاخره بهش میرسیدخدایا شکرت بعد از 7سال منو به آرزوم رسوندی و بزرگترین نعمتت رو بهم دادی.خودت حفظش کن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چ عجیبه😕😕همه بچه ها نی نی دوست دارن

اره خیلی عجیبه.خیلی نگرانم.نمیدونم مربوط به گذشتشه یانه

میگن هیچ دعایی بی جواب نمی مونه.از ته دل کنید، قشنگ دعا کنید و برای رسیدن بهش تلاش کنید.بالاخره بهش میرسیدخدایا شکرت بعد از 7سال منو به آرزوم رسوندی و بزرگترین نعمتت رو بهم دادی.خودت حفظش کن...
دوقلوبارداری؟میدونه دخترشمانیس؟

بله.نه نگفتیم بهش.نمیدونم کسی از فامیل چیزی بهش گفته یا رفتارش علت دیگه ای داره

چ عجیبه😕😕همه بچه ها نی نی دوست دارن

دیانا شرکت کننده ی امشب کودک شو هم میگفت نی نی نمیخوام!!کلی تعجب کردم. مامانشم بارداره ولی دیانا نمیدونه فعلا

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

یکی از دوستای من به بچه اولش گفته بود که بچه دوم رو بخاطر تو میخوایم دنیا بیاریم که وقتی دنیا باومد و بزرگ شد با هم بازی کنین

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
اره خیلی عجیبه.خیلی نگرانم.نمیدونم مربوط به گذشتشه یانه

آخه ۳ ساله که گذشته ای به اون صورت یادش نمیاد    چند وقته گرفتینش؟؟؟

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜
2706