2726
عنوان

تجربه درمان شوره سنگین سر

192235 بازدید | 84 پست

دوستان من قبلا اگ یادتون باشه از خودتون کمک میخواستم درمورد شوره های سنگین و بی ریخت سرم اینم بگم ک کلی دکتر رفتم و کلی هم شامپو ضد شوره و محلول و... زدم ک همشون موقتی بودن.در حدی شوره داشتم ک شب تا خوده صبح سرمو میخاروندم بعضی وقتا هم از شدت خاروندن زخم میشد.شوره هامم ک نیم ساعت بعد از حمام شروع میشد و عین برف میبارید اصلا اعتماد ب نفس نداشتم.صبح ها هم ک بیدار میشدم بالشتم پر از شوره بود.اینجا خونده بودم ک ی لیوان سرکه سیب رو با دوتا لیوان اب مخلوط کن و بعد از شامپو کردن بزن ب سرت بعد ابکشی کن.منم اینکارو کردم شاید باورتون نشه همون دفعه اول نتیجه داد.من هیچوقت سرمو بدون شوره ندیده بودم ولی الان حدود یک ماهه میزنم و حتی ی دوووونه شوره هم ندیدم.امیدوارم براتون مفید باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم انواع شامپوهاروزدم یکم بهترمیشه بازبرمیگرددیعنی واقعاخوبه

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
دقیقا منم عین برف میباره خدا خیرت بده منم امتحان کنم کاش بره اینقد خجالت میکشم

حتمااااا امتحان کن مطمئنم نتیجه میگیری.چون سرکه سیب چربی سر رو میزان میکنه

ببین دولیوان آب گرم مخلوط کنم ممنونم ازت

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

شامپو شولدرز لیمویی معجزه میکنه درکنارش حتما استفاده کنید  اول پوسته هارو میریزه بعد درست میشه کامل فقط همیشه استفاده شه تا دوهفته جواب میده امتحان شدخ هست

شامپو شولدرز لیمویی معجزه میکنه درکنارش حتما استفاده کنید  اول پوسته هارو میریزه بعد درست میشه ...

من نعناعیشو استفاده کردم ولی فقط برا ی مدت خوبن

2706