2733
2734
بعضی از شبا یکی. فک نمیکنم تاثیر جسمی داشت. صرفا فقط حس میکردم تاثیر میذاره و یه جورایی گول میخوردم

ممنون که اومدی گلم

من برای دختر ۲۶ سالم میخوام

مال شرکت رازک هست ۳ میلی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون که اومدی گلم من برای دختر ۲۶ سالم میخوام مال شرکت رازک هست ۳ میلی 

خواهش میکنم دوست عزیز. الان به خاطر اینکه جواب بهتری بدم روی بسته مال خودمو خوندم. برا من 5 میله برا شرکت زهراوی. خیلی بی خوابی میکشیدم. روزی نیم ساعت قبل از خواب ساعت 11 میخوردم و من و انداخت رو چرخه درست. در ضمن باید بعد از خوردن قرص بره رو تخت خوابش دراز بکشه و کلا چراغ خاموش باشه و بخواد که بخوابه. 

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  
خواب اوره؟ضعیفه اما بد نیس.من زولپیدم میخورم بد هس ولی خیلی برام خوبه.ضرر داره اما

زولپیدم واقعا تاثیر داره ؟. چون منم اصلا خواب درست ندلرم یکی دیگه از بچه های سایت هم میگفت زولپیدم استفاده میکنه

هرچقد دلت میخواد لایکم کن.   
2738

با سلام 

ملاتونین در ایجاد و تنظیم ریتم خواب و بیداری در بدن نقش دارد. با افزایش سن و بروز تغییرات ناگهانی در ساعات خواب و بیداری، سبب اختلال در تولید ملاتونین در بدن می شود. مصرف قرص ملاتونین ۳ میلی گرم نیچرمید می تواند بعنوان عاملی خواب آور و تنظیم کننده طبیعی ساعت بیولوژیکی بدن به شمار آید.

من چند وقتی بود که این قرص رو مصرف مصرف میکردم اما بعد از خوندن این مطلب یاد گرفتم که با مواد و خوراکی های طبیعی هم میشه خوب و راحت خوابید دیدم شما هم در موردش صحبت کردید گفتم لینکش رو بزارم شاید بدردتون بخوره    

https://pizhameh.com/melatonin