2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خاطر آمپولاست دیگه خون رو رقیق میکنه

میدونم یعنی دوزش بالاست؟ قطع میشه بالاخره یا برم دکتر اومدماومدم امپول  پروژسترونپروژسترون بزنم شیشه رو میشکستم خورد بدجور بریدم

2728

نه نگران نباش بند میاد

ببین این آمپولا خیلی حساسن سرخود نمیتونی دوزش رو تغییر بدی یا قطع کنی خطرناکه

گر نگهدار من آن است که من میدانم                                         شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
نه نگران نباش بند میاد ببین این آمپولا خیلی حساسن سرخود نمیتونی دوزش رو تغییر بدی یا قطع کنی خطرناک ...

الان کم شده چسب زخم زدم . باشه حتما دکترم فردا نوبت دارم مرسی از راهنماییت

نگران نباش باردار شدن خودش يه نعمته از دكترت مشورت بگير چيز عاديه...خيليم بهت تبريك ميگم من تو اقدامم يك ساله انتظار سخت تره

ميشه براى باردار شدنم يه صلوات بفرستيد🙏🏻
نگران نباش باردار شدن خودش يه نعمته از دكترت مشورت بگير چيز عاديه...خيليم بهت تبريك ميگم من تو اقدام ...

انشالله این ماه مامان میشی حتما ختم صلوات رو امتحان کن من مشکل شوهرم شدید بود مورفو۱ درصد ماه اول باردار شدم دعا کن سقط نشه بخدا خیلی سختی کشیدم دلم ریش میشه به خودم امپول میزنم اونم عضلانی سر نماز حتما دعات میکنم البته همه رو دعا میکنم که حس مامان شدن بچشن

مرسى عزيزم من يه بار سقط داشتم ميدونم كه خيلى سخته ولى اصلا استرس نداشته باش توكل كن بخدا منم برات دعا ميكنم كه بچه ى نازت به سلامتى به دنيا بياد به چيزاى خوب فكر كن..يعنى چندتا بايد صلوات بفرستم تاحالا ختم صلوات نكردم؟

مرسى عزيزم من يه بار سقط داشتم ميدونم كه خيلى سخته ولى اصلا استرس نداشته باش توكل كن بخدا منم برات د ...

عزیزم باید از روز یکشنبه شروع کنی و یه تسبیح صلوات دوشنبه دوتسبیح تا ۴۰ روز همونطور یه تسبیح زیاد میکنی که ۴۰ روز میفوته پنج شنبه که ۴۰۰۰ صلوات میشه

عزیزم باید از روز یکشنبه شروع کنی و یه تسبیح صلوات دوشنبه دوتسبیح تا ۴۰ روز همونطور یه تسبیح زیاد می ...

مرسى عزيزم.بازم ميگم اصلا استرس نداشته باش خدا خيلى مهربون مواظب خودت خيلى باش

منم انوکسا زدم بایدمواظب باشی دیگه دکتربهمگفت ازتیغ واینااستفاده نکن چون خونت بندنمیاد

الان دیگه بند نمیاد؟؟ چیکار باید بکنم اصلا فکرشو نمیکردم شیشه بدجوری گوشتمو بریده ببخشبد یکمش هم رفته خونش کم شده ولی میاد چسب زخمو محکم بستم نمیاد ولی باز میکتی میاد

2706