2737
2734

به نظرتون حسودا خودشون بیشتر آسیب میبینند

یا نفرتشون وکینه

آخه خیلی مورد آزار وبدرفتاری بودم 😢بگم باورتون نمیشه!!!!

تهمت وغیبت اینا گذشته تا تخریب وسایلم و..

همش با خودم فکر میکردم چرا اینقدر تو زندگی من سرک میکشند برایشون مهمه ونفرت وکینه دارند.

خودش بیشتر

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صدددددد در صدددددد حسودا هرچقدر بلا سر بقیه میارن با حرفا و کاراشون هزااار برابرشو قبلش سر خودشون اوردن شک نکن

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم 
2728
2738
صدددددد در صدددددد حسودا هرچقدر بلا سر بقیه میارن با حرفا و کاراشون هزااار برابرشو قبلش سر خودشون او ...

یعنی چی

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
صد در صد خودشون . تا نسوزی و شعله نکشی که نمیتونی چیزی رو آتیش بزنی ، پس خودشون بیشتر عذاب میکشن&nbs ...

همش میخوام مثل خودشون باشم ولی نه انگیزه اش دارم وباخودم میگم مگه بیکارم!!!

همش میخوام مثل خودشون باشم ولی نه انگیزه اش دارم وباخودم میگم مگه بیکارم!!!

کار خوب رو شما میکنی ، چرا باید خودتو اذیت کنی و روح و قلبتو پر از کینه و نفرت کنی !!! من خیلی وقتا با بی تفاوتی میگذرم‌نه به خاطر بقیه فقط و فقط به خاطر اعصاب خودم . 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
یعنی چی

یعنی اگه از رو حسادت یه چیزی میگه که میسوزونه قلب طرفو 

با حس نفرت و‌حسرتای همیشگی دردی  به قلب و روح خودش وارد کرده صد برابر بیشتراز دردی که به قلب طرف زده 

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم